Strona główna » Blog » Technologie Columbia Sportswear chronią przed zimnem, wiatrem i wilgocią

Technologie Columbia Sportswear chronią przed zimnem, wiatrem i wilgocią

Ludzkie ciało posiada strefy, które w naturalny sposób usuwają z organizmu nadmiar ciepła i wilgoci oraz strefy, które ciepło zatrzymują. W sezonie jesień/zima 2012 Columbia Sportswear połączyła technologie Omni-Heat™ Thermal Reflective oraz Omni-Wick™ Evap tak, by w jak najdoskonalszy sposób wspomóc naturalne procesy naszego ciała i jednocześnie nie obniżać skuteczności innych zastosowanych innowacji. Oznacza to strefowe rozmieszczenie poszczególnych technologii. Na przykład technologię Omni-Wick™ Evap zastosowano w strefie pod ramionami, w miejscu gdzie ciało w naturalny sposób reguluję wilgoć i temperaturę.

Jesienią 2012 prezentujemy także naszą nową, chroniącą przed wiatrem, technologię Omni-Wind™ Block. Omni-Wind™ Block zabezpiecza przed zimnym, nieprzyjemnym wiatrem, który obniża odczuwalną przez organizm temperaturę. Umożliwia to zachowanie komfortu i ciepła w czasie wysiłku na świeżym powietrzu. Jednocześnie oddychająca membrana Omni-Wind™ Block pozwala zachować komfort i pozbyć się nadmiaru wilgoci.

Omni-Wick™ Evap to kolejny etap ewolucji zaawansowanej technologii odprowadzania wilgoci. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania, tkanina EVAP szybko rozprasza pot na dużej powierzchni, co przyspiesza jego odparowywanie.

Omni Wind™ Block jest nową technologią opartą na wodoodpornej i oddychającej membranie Omni-Dry. Jest w 100% wiatroszczelna i jednocześnie bardzo dobrze „oddycha”. Połączenie technologii Omni-Wind Block oraz Omni-Heat™ Reflective pozwala zachować komfort i ciepło także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

[portfolio_slideshow]
2018-03-14T08:58:06+00:0012 października 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: