Strona główna » Blog » Te kilka zdjęć w ten jeden dzień…

Te kilka zdjęć w ten jeden dzień…

Fotografia ślubna rządzi się własnymi prawami: należy zrobić perfekcyjne zdjęcia w trudnych warunkach i przy niewielkiej ilości czasu; pokazać znane wszystkim rytuały w daleki od sztampy sposób, a ponadto znaleźć złoty środek między oczekiwaniami klienta i własnym stylem. By sprostać tym wyzwaniom Akademia Nikona organizuje warsztaty reportażu ślubnego z Whitesmoke Studio dla fotografów – tuż przed najbardziej intensywnym dla tej dziedziny fotografii okresem roku.

Pod okiem Doroty Kaszuby i Michała Wardy – fotografów uznanych przez włoski magazyn JM:JUST MARRIED za jednych z najlepszych fotografów ślubnych na świecie – uczestnicy warsztatów Akademii Nikona rozszerzą umiejętności związane z realizacją, edycją i postprodukcją materiału składającego się na dobry reportaż ślubny.

Podczas dwudniowych warsztatów prowadzący opowiedzą o tym, czym jest reportaż ślubny, a czym sztuka kreacji. Poradzą jak skomponować dobre ślubne zdjęcie, łącząc moment, wszystkie plany i światło w spójną w ciekawą całość. Nie zabraknie także podpowiedzi, jak uniknąć rutyny oraz nie stracić własnego stylu, przygotowując materiał na zamówienie klienta.

Drugiego dnia warsztatów zaplanowano profesjonalną sesję zdjęciową pary młodej i portretową panny młodej, która odbędzie w luksusowych wnętrzach jednego z warszawskich pałaców. Uczestnicy dowiedzą się jak podejść do zdjęcia, gdy nie mamy do dyspozycji zbyt wiele czasu, jak kreatywnie wykorzystać zastaną przestrzeń oraz rozwiązać problem braku światła. Warsztaty przeznaczone są dla osób znających podstawy fotografii.

Więcej informacji na: http://www.akademianikona.pl/warsztaty

 

2018-03-14T09:57:55+00:009 lutego 2012|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: