zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tatuażowe rajstopy

Tatuażowe rajstopy

Calzedonia coraz bardziej angażuje się w działalność związaną z mediami społecznościowymi. Tym razem jako cel obrała sobie wytropienie najnowszych trendów, związanych z legginsami i rajstopami, które królują na europejskich ulicach. Wielkie poszukiwania już się rozpoczęły, a do współpracy dołączyły blogerki z całego świata oraz styliści!

Włoska marka stworzyła specjalną stronę na Tumblerze, calzedoniatrendspotting.tumblr.com, która stanie się skarbnicą wiedzy na temat wszystkich trendów dotyczących najmodniejszych rajstop i legginsów. Wszystkimi zdjęciami zamieszczonymi na stronie będzie można z łatwością dzielić się na takich kanałach społecznościowych jak Facebook, Twitter i Pinterest.

Calzedonia skontaktowała się z wieloma blogerami z całej Europy, w tym z Polski aby podzielili się swoją unikalną interpretacją w noszeniu rajstop i legginsów Calzedonii. Wszystkie zdjęcia stylizacji z produktami włoskiej marki można oglądać na Calzedonia Trendspotting calzedoniatrendspotting.tumblr.com. Ten projekt ma pokazać, że pończochy, rajstopy czy legginsy przestały być jedynie dodatkiem do stylizacji, a stały się ważnym elementem garderoby, dzięki któremu każdy może wyrazić swój indywidualny styl.
Strona na Tumblerze uaktualniania jest co tydzień o nowe zdjęcia, które zamieszczane są także na innych kanałach komunikacyjnych marki w tym stronie www.calzedonia.com.

Na wiosnę Calzedonia stworzyła specjalne “tatuażowe” rajstopy, ktore będą pelnić ważną rolę w projekcie i skierowane są do młodych dziewczyn, które nie boją się bawić modą.
Rajstopy dostępne będą w dwóch wariantach: cieliste rajstopy całe pokryte “tatuazowymi nadrukami” w serca, gwiazdy i inne motywy, oraz cieliste rajstopy pokryte po bokach lecącymi motylami.

[nggallery id=4029]

Cena rajstop w motyle: 34,90zł
Cena rajstop w serca i gwiazdy: 34,90zł

2018-03-14T08:41:18+01:003 stycznia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: