Strona główna » Blog » Targi Ślubne z Ewą Szabatin

Targi Ślubne z Ewą Szabatin

W dniach 19 – 20 marca w C.H. M1 Poznań odbędą się „Targi Ślubne”.

W ciągu dwóch dni eventu wystawcy zeprezentują szeroką gamę usług i asortymentu z branży ślubnej. To niepowtarzalna okazja, by pod okiem ekspertów zaplanować ślub zgodnie z aktualnymi trendami.

Gościem specjalnym będzie znana tancerka i projektantka – Ewa Szabatin.

Jaką suknię wybrać, kupić frak czy garnitur? Z takimi dylematami spotykają się narzeczeni podczas organizacji, tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub. Jednak to tylko „wierzchołek góry lodowej” gdyż dylematów jest znacznie więcej, i to nie tylko tych dotyczących stroju.

Dlatego, idąc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Centrum Handlowe M1 postawiło na różnorodność wystawców. Dodatkowo w specjalnie przygotowanym konkursie będzie można wygrać suknię ślubną oraz garnitur.

Tradycyjnie podczas imprezy, ważnym elementem będzie scena centrum, na której Ewa Szabatin podzieli się z uczestnikami wieloma cennymi uwagami na temat obowiązujących trendów.

Dodatkowo na dwa dni scena zamieni się w wybieg, na którym modelki zaprezentują nie tylko suknie, ale również makijaże, fryzury czy bukiety ślubne. A wszystko to przy akompaniamencie muzyki oraz pokazach tańca i baletu.

Wśród wystawców pojawią się między innymi cukiernicy z propozycjami tortów weselnych, restauratorzy z ofertami ślubnego menu czy przedstawiciele lokali, dworków i pałaców, w których można zorganizować imprezę. Nie zabraknie stoisk prezentujących propozycje ślubnych prezentów czy bukietów i wielu innych, których nie sposób wymienić.

Ewa Szbatin, foto:MWmedia

Ewa Szbatin, foto:MWmedia

2018-03-14T11:37:55+00:0013 marca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: