zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Targi Size Plus Większy Wymiar Piękna odwołane

Targi Size Plus Większy Wymiar Piękna odwołane

Targi Size Plus Większy Wymiar Piękna odwołane. Polski rynek nie jest jeszcze gotowy.

Większy Wymiar Piękna. Targi Size Plus planowane na maj tego roku w Warszawie zostają odwołane. Obserwując sytuację branż kierujących swe działania na rynek Size Plus jak i po wnikliwych analizach już dziś wiemy, że rynek polski nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie i zrozumienie koncepcji targów Większy Wymiar Piękna.

Większy Wymiar Piękna. Pierwsze w Polsce targi size plus.
Targi dla wszystkich – nie tylko tych noszących rozmiar 40+, ale również dla tych, którzy napotykają problemy ze znalezieniem odpowiednich ubrań – we względu na brak rozmiarów bądź nieumiejętność doboru odpowiedniego stroju do figury. Niezapomniany weekend pełen atrakcji: zabiegów kosmetycznych, pokazów mody, porad dietetyków i trenerów, metamorfoz i wskazówek stylistów. Dla kobiet mężczyzn i dzieci. Ten świetny pomysł, robiący furorę za granicą – w Anglii czy Rosji – połączyliśmy z zapałem i entuzjazmem zgranego zespołu marketingowców i handlowców oraz wsparliśmy ponad 10 letnim doświadczeniem firmy redNet Media w organizowaniu targów. Byliśmy pewni sukcesu, bo co mogło pójść nie tak?!

Co się nie powiodło?
Nie przewidzieliśmy, że polski rynek – zagłębie bieliźniarskie, gdzie tak dużo osób narzeka na ograniczoną rozmiarówkę ubrań i gdzie powstaje coraz więcej agencji modelek size plus, skąd dziewczyny już robią światową karierę, nie jest jeszcze gotowy na podjęcie tego tematu. Sklepy odzieżowe, które mają w swojej ofercie rozmiary 40+, nie chcą być identyfikowane z tematem „size plus”, nie rozumiejąc, jak wielki jest to rynek zbytu. Celebryci całkowicie się od tego odcinają, chociaż pewnie każdy z nich znalazłby na naszych targach coś dla siebie. Przykre tym bardziej jest to, że wielu z nich szykanuje ludzi w większym rozmiarze obrażając ich lub odsyłając do dietetyków i robią to niestety publicznie. A przecież w życiu publicznym funkcjonuje wiele przecudownych ludzi, takich jak Magdalena Gessler, Dorota Wellman czy Dorota Zawadzka, które mają inne walory niż talia osy. – Ciężko jest więc mówić o tolerancji w naszym kraju. Mimo dużego zainteresowania potencjalnych zwiedzających i wsparcia agencji modelek, prasy branżowej oraz różnych stowarzyszeń nie udało nam się przekonać do tego tematu wystawców. To zwykła hipokryzja – ubolewa pomysłodawczyni projektu Magdalena Serwatko.

Targi odwołane
Z tego powodu z przykrością informujemy, że targi Większy Wymiar Piękna maj 2012 nie odbędą się. Oczywiście nie poddajemy się, będziemy w przyszłości podejmować ten temat. Zdaniem Magdaleny Serwatko „Targi size plus są świetną ideą, która wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Jednak, aby zakończyły się one sukcesem w Polsce, najpierw nasze społeczeństwo musi zrozumieć lepiej ten temat, oswoić się z nim. Od ponad 10 lat z sukcesem organizujemy imprezy targowe, jednakże na ten temat Polska nie jest jeszcze gotowa”.

„My, jako agencja Nobody`s Perfect, główny partner targów jesteśmy i będziemy zawsze otwarci na tego typu przedsięwzięcia. Poczynione kroki dają nam ogromną podstawę do tego aby w przyszłości pomóc i wspierać organizatora a nasze modelki są przygotowane i gotowe do prezentowania ubrań w każdym większym rozmiarze” – mówi Agnieszka Czerwińska, założycielka agencji NoBody’s Perfect. A my jako spółka redNet Media trzymamy kciuki i dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości udało się zorganizować w naszym kraju tego typu imprezy.

Z poważaniem,
Zespół redNet Media

2018-03-14T09:50:17+01:006 kwietnia 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: