Strona główna » Blog » Targi modowe Lary&Penaty vol. II już 11 listopada

Targi modowe Lary&Penaty vol. II już 11 listopada

Lary i Penaty to druga odsłona targów modowych, skupiających w jednym miejscu młodych polskich projektantów, którzy jednego dnia, od godziny 12 do 20, wypełnią modą i designem przestrzeń warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia. Już 11 listopada w Warszawie zjawi się 60 brandów prezentujących swoje oryginalne projekty, ręcznie wykonane akcesoria, niepowtarzalne ubrania. Prezentować będą nie tylko odzież, lecz także biżuterię, dodatki, wyjątkowe przedmioty wystroju wnętrz, a nawet elementy graficzne.

Wśród wystawców pojawią się takie marki jak: risk. made in warsaw, Friends with Benefits, SHE/S A RIOT, mint and pepper, KOWALSKI, Good Enough, Nubee, LAS RĄK. Projektanci zaproszeni na Lary i Penaty to osoby o wyjątkowym talencie, wizji i kreatywności. Dzięki targom moda nieokiełznana, niepowtarzalna stanie się przystępna i bliska jak nigdy dotąd.

Moda nie istnieje bez muzyki, dlatego ważnym elementem Larów będą dźwięki, towarzyszące targom przez cały dzień. O oprawę muzyczną i wyjątkową atmosferę zadba Pvre Gold. Dopełnieniem całego wydarzenia będzie seria wizuali, wypełniających przestrzeń klubu 1500m2.

Lary i Penaty sprzeciwiają się nudzie, powtarzalności, przeciętności. Koniec z masówkami i tanimi świecidełkami. Każdy produkt prezentowany na targach jest wyjątkowy, stworzony z pasją do mody i designu. Każdy zaproszony brand reprezentuje indywidualny styl i podejście do tworzenia rzeczy pięknych. Dla odwiedzających targi będzie to okazja, aby zakosztować czegoś nowego, poczuć wyjątkową i twórczą atmosferę, a także nabyć ekologiczne torby z logiem Lary&Penaty, które jeszcze długo po tym wydarzeniu przypominać będą o pasji do mody i nowości.

2018-03-14T08:53:00+00:005 listopada 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: