zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Taniec z Gwiazdami odc. 1

Taniec z Gwiazdami odc. 1

Debiutanci wypadli bardzo dobrze – jury i prowadzący, niektórzy jednak odpadli i to już na samym początku – debiutujący na parkiecie Zbigniew Urbański.

Pierwszy odcinek 13. edycji „Tańca z gwiazdami” zainaugurował występ nowej prowadzącej- Nataszy Urbańskiej, która zaśpiewała utwór „All The Wrong Places” pochodzący z projektu „Poland…Why Not„, w którym Urbańska jest jedną z gwiazd. Natasza okazała się również gwiazdą, jako prowadząca. Przygotowana do roli, delikatna, spokojna (może aż za bardzo, ale to pewnie trema debiutanta) – sprawiała bardzo dobre wrażenie!

Pierwszy odcinek należał jednak do Panów, którzy w tym odcinku zaprezentowali dwa tańce: cha-cha oraz walc angielski.
Jurorom podobał się Stanisław Karpiel-Bułecka z Magdaleną Soszyńską-Michno. Iwonie Pavlović najbardziej podobały się… kolana i stopy Sebastiana. Debiutującej w roli jurorki Jolancie Fraszyńskiej – „wilcze oczy” wokalisty.
Kolejny debiutant w jury, Janusz Józefowicz, pochwalił z kolei parę Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Józefowicz, zgodnie z wcześniejszą obietnicą, kontynuował tradycję zapoczątkowaną przez swojego poprzednika, Zbigniewa Wodeckiego – do uczestników odnosił się bardzo życzliwie, wprowadzając ciepłą, przyjazną atmosferę.
Nie najlepiej poszło Kazimierzowi Mazurowi i Biance Żubrowskiej. Młody aktor z serialu „Na Wspólnej” zdaniem Piotra Galińskiego, był sztywny „jak bocian”.
Na tą parę czekało wielu! Bilguun Ariunbataar z Janją Lesar nie zawiedli, a nawet pozytywnie zaskoczyli! Nie zawiedli, bo Bilguun popisał się swoim poczuciem humoru oceniając swoją partnerkę jako „nadającą się na żonę”, a prowadzącemu show Piotrowi Gąsowskiemu wręczając… peruczkę. Zaskoczyli pozytywnie – bardzo pięknym występem, wysoko ocenionym przez całe jury.
Tego tańca zabrakło w występie Zbigniewa Urbańskiego i Izy Janachowskiej.Wpadka ogromna” – dosadnie podsumował Piotr Galiński. „To była katastrofa” – dodał Iwona Szymańska-Pavlović.
Kolejna „barwna” para, wzbudzająca ogromne zainteresowanie: Michał Szpak wraz z Pauliną Biernat. Taniec oceniono wysoko, ale do ekstrawagancji Szpaka co niektórzy – Iwona Pavlović – muszą się jeszcze „przyzwyczaić”.
Ostatnią parą konkursową byli Kacper Kuszewski i Anna Głogowska, którzy zdaniem jury „błyszczeli jak gwiazdy”. I to nie tylko ze względu na wyjątkowo połyskujące stroje.

W grupowym tańcu pokazowym – salsa – wystąpiły Panie.

Po zsumowaniu głosów widzów i jury okazało się, że najsłabiej wypadła para numer 9, Zbigniew Urbański i Iza Janachowska i to właśnie oni jako pierwsi pożegnali się z programem!

[nggallery id=1760]

[nggallery id=1761]

2011-09-05T16:36:46+01:005 września 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: