Strona główna » Blog » Taniec kontra Dance: Pojedynek na style!

Taniec kontra Dance: Pojedynek na style!

Już 11 czerwca na Rynku w Białymstoku naprzeciwko siebie staną reprezentanci dwóch największych tanecznych show, znanych doskonale widzom TVN. Wiemy już, kto wejdzie w skład poszczególnych drużyn!

KLASYKA KONTRA ULICA
Tancerze programu „Taniec z gwiazdami” kontra uczestnicy „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Dla jednych i drugich taniec to największa pasja i zarazem sposób na życie. To co jednak zdecydowanie ich różni to styl i sposób ekspresji. Teraz nadszedł czas na konfrontację obu drużyn na jednym parkiecie!

NIEZWYKŁA WALKA NA CHOREOGRAFIE
Drużynie „Tańca z gwiazdami” przewodzić będzie Rafał Maserak. W składzie jego ekipy zobaczymy dobrze znanych i lubianych tancerzy: Izabelę Janachowską, Janię Lesar, Annę Głogowską, Magdalenę Szoszyńską – Michno, Paulinę Biernat, Ninę Tyrkę, Roberta Rowińskiego, Jana Klimenta, Stefana Terrazzino, Krzysztofa Hulboja, Michała Uryniuka oraz Cezarego Olszewskiego.

EKIPA TAŃCA Z GWIAZDAMI

[nggallery id=1206]

Uczestników „You Can Dance – Po prostu tańcz!” do boju poprowadzi Patricia Kazadi. W jej ekipie zobaczmy: Ilonę Bekier, Adę Kawecką, Klaudię Korubę, Annę Kaperę, Marię Foryś, Leal Zielińską, Marcina Mrozińskiego, Karola Niecikowskiego, Tomasza Prządkę, Adama Kościelniaka, Aleksandra Palińskiego oraz Rafała Kamińskiego.

EKIPA YOU CAN DANCE

[nggallery id=1207]

Zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek prawdziwych mistrzów tańca! Tych zmagań, tak samo jak specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji, nie można przegapić! Wszystkich miłośników tańca, chcących zobaczyć widowisko na żywo, zapraszamy o godzinie 16.30 na Rynek Kościuszki w Białymstoku! Show emitowane będzie na antenie TVN o godzinie 17.25.

foto: TVN

2011-06-02T08:55:30+00:002 czerwca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: