Strona główna » Blog » Talk-show z Ewą Farną

Talk-show z Ewą Farną

Przy udziale firmy Microsoft powstał projekt „W Sieci.TV”, w ramach którego młodzież szkolna ma uczyć się o bezpiecznym internecie za pośrednictwem internetowej telewizji.

Nową akcję edukacyjną swoim patronatem objęła Komenda Główna Policji, a jej współautorem jest Fundacja Dzieci Niczyje. Realizacja projektu rozpoczęła się w zeszłym tygodniu, w województwie świętokrzyskim. W kwietniu 2011 zajęcia będą odbywały się w Warszawie.

W zaaranżowanym na potrzeby akcji wirtualnym talk show pod adresem www.wsieci.tv , nastolatki opowiadają swoje historie: „Jak zostałam uwiedziona przez dojrzałego mężczyznę?” czy „Jak zostałem skompromitowany w internecie?”. Program prowadzi Ewa Farna, młodzieżowa piosenkarka.

Jak wynika z badań programu realizowanego w ramach projektu Komisji Europejskiej „Safeinternet” w 2010 roku 17% osób w wieku 11-16 lat w Polsce otrzymało za pośrednictwem internetu wiadomości o charakterze seksualnym, a 7% z nich doznało szkody w wyniku wykorzystania ich osobistych danych przez osoby trzecie, bez pozwolenia.

źródło:kampaniespoleczne.pl

Ewa Farna na Viva Comet, foto:MWmedia

2018-03-14T11:35:34+00:0022 marca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: