Taktyka sprytnej kobiety

Strona główna » Blog » Taktyka sprytnej kobiety

Taktyka sprytnej kobiety

Już niedługo, dzięki 19 taktykom sprytnej kobiety, nauczysz się, co zrobić, aby zbudować ze swoim partnerem naprawdę szczęśliwy związek. Jak dzięki taktykom sprytnej kobiety zbudować szczęśliwy związek i pozytywnie wpłynąć na swojego mężczyznę?

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale to często nie najładniejsze, nie najmądrzejsze ani też nie najbardziej pracowite i oddane kobiety mają wspaniałe, udane związki i wspaniałych mężczyzn, z którymi są bardzo szczęśliwe.

Nie wiem, czy zauważyłaś, że często jest wręcz przeciwnie i piękne kobiety są zdradzane, a te najbardziej pracowite i najmądrzejsze – nigdy niedoceniane przez swoich mężczyzn. Zresztą… czy aby mieć szczęśliwy związek i być kochaną przez wspaniałego mężczyznę, musisz być „naj” we wszystkich dziedzinach? Nie sądzę…

Dominika Kukuła: Taktyka sprytnej kobiety

Jak sądzisz, dlaczego tak jest, że zbyt wiele kobiet narzeka na swoich mężczyzn, a inne mają wspaniałe „egzemplarze” w swoim domu? Czy może dlatego, że jedne kobiety mają w życiu szczęście, przytrafił im się cud, a reszta skazana jest na nieudany związek?

Czy może w głównej mierze to od kobiet zależy to, że mają takie związki i takich partnerów, bo nie potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i tak pokierować samą sobą i swoim mężczyzną, aby obojgu wyszło to na dobre?

Znasz takie przysłowie: „Przez żołądek do serca”?

Jestem pewna, że już je słyszałaś i może nawet wypróbowałaś. Według mnie to przysłowie wymyśliła na pewno jakaś sprytna i mądra kobieta. Nie sadzę, żeby wymyśliła je dlatego, że chciała być kucharką i ciągle stać przy garach, przygotowując potrawy dla swojego mężusia. Co to, to nie! Wydaje mi się, że to przysłowie pochodzi od sprytnej kobiety, która wiedziała, jak sobie radzić z mężczyznami i w jaki sposób można na nich oddziaływać. Ona po prostu była sprytna.

Czy Ty też jesteś sprytną kobietą, która potrafi stworzyć szczęśliwy związek?

Wiele kobiet prześciga się w wytykaniu błędów i wad swoich mężczyzn. Znajdują dziką rozkosz w obgadywaniu tego, co ostatnio zrobił jej „stary” i jak bardzo to zepsuł. Prawda jest jednak taka, że to kobiety w dużej mierze odpowiadają za to, jaki jest ich mężczyzna. Jeśli jest to niezdara, który nie potrafi nic zrobić w domu, to najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że Ty nie potrafisz go we „właściwy”, sprytny sposób zaangażować w to… Czy nie lepiej by było przekonać go do tego, aby zrobił to, co Ty chcesz, po prostu stosując do tego odpowiednie taktyki i sposoby?

Mężczyźni to też ludzie i można się z nimi dogadać. Jedyne, co trzeba zrobić, to poznać, w jaki sposób się z nimi dogadywać.

Jak więc przekonać faceta do tego, co Ty chcesz?

Dowiesz się z tej książki!
Dominika Kukuła: Taktyka sprytnej kobiety
Zamów ebooka w atrakcyjnej cenie!
Pobierz darmowy fragment (*.pdf)

2018-03-14T12:21:53+00:00 10 października 2010|Świat Kobiet|

3 komentarze

 1. Anonim 20/11/2010 w 20:56 - Odpowiedz

  Witam!
  Bardzo fajny artykuł :))
  Pewnie jest i to prawda z tym że nie najładniejsze, nie najmądrzejsze mają wspaniałe, udane związki ale chyba znam tego przyczynę, kobiety które nie uważają się za ”naj” nie wymagają aż tak wiele od swoich jakże leniwych partnerów, kochają ich takimi jak są i zamiast ciągle wymyślać nowe wycieczki odwiedziny znajomych i wmawiać facetowi jak to bardzo jest im potrzebne zrobienie makijażu permanentnego, wypożyczają film na DVD kupują piwo oczka domalują kredka i spędzają miły wieczorek w swoim towarzystwie . A podczas namiętności nie zastanawiają się czy doskonale wyglądają i by włosy jej się nie zburzyły tylko oddają się chwili…
  Ale to tylko moje skromne zdanie, Pozdrawiam!

 2. barbaarian 21/11/2010 w 15:13 - Odpowiedz

  A to wszystko wynika z jednego – nieczuły, wredny i leniwy gad – meżczyzna, potrzebuje do szczęścia tylko jednej rzeczy, do której w dodatku została stworzona wrażliwa, delikatna i pracowita kobieta – MIŁOŚCI. I milion razy jest szczęśliwszy z brzydką, lecz miła partnerką, niż sexi lalą z wygórowanymi oczekiwaniami. Ale mimo to chętnie na nią popatrzy… cholera…
  Dajmy więc naszym facetom to, czego chcą, a poradniki nie będą potrzebne:)

 3. olka 21/11/2010 w 21:24 - Odpowiedz

  Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Zostaw komentarz