zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tako rzecze Lagerfeld

Tako rzecze Lagerfeld

Światowej sławy kreator mody to także jeden z najbardziej rozmownych i najczęściej cytowanych projektantów mody. Niektóre bon moty „Kaisera” przeszły już do historii, przypomnijmy sobie zatem, co celniejsze, zabawniejsze, bardziej kontrowersyjne wypowiedzi Karla Lagerfelda z 2012 roku.

Na temat Kate i Pippy Middleton:
“Kate Middleton ma przyjemną sylwetkę, to właściwa osoba dla tego chłopaka. Lubię taki typ kobiet, lubię romantyczne piękno. Z drugiej strony mamy jej siostrę. Nie lubię jej twarzy. Powinna pokazywać się tylko od tyłu” źródło: Grazia.

Na temat seksu i małżeństwa:
“Małżeństwo zostało wynalezione w czasach, kiedy ludzie dożywali 30-tki. Teraz żenią się w wieku 30 lat i muszą w tym wytrwać przez kolejne 60 lat. Powinno to opierać się na czymś więcej niż tylko na seksie. Zakładanie z góry, że nigdy nie spojrzysz na nikogo innego jest mocno problematyczne.” – źródło: British Vogue.

Na temat masażu:
„Nienawidzę masaży, nie wierzę w masaże. Nienawidzę, kiedy mnie dotykają… Nie jestem John Travolta.” – źródło: The Cut

Na temat anoreksji:
„Cały ten problem z anoreksją – nikt nie pracuje z anorektycznymi dziewczynami. To nie ma nic wspólnego z modą. Ludzie, którzy cierpią na anoreksję mają problemy z rodziną, związkami i tego typu rzeczami. Anorektyczki to mniej niż 1 procent kobiet, poza tym – przynajmniej we Francji, nie wiem jak z tym jest w Anglii – jakieś 30 procent to dziewczęta… duże, bardzo duże, za duże” – źródło: Channel.

Na temat Adele:
„Teraz jest jej czas. Jest może troszeczkę za gruba, ale ma piękną twarz i boski głos.” – źródło: Metro.

Na temat Michelle Obama:
„Moja ulubiona historyjka dotycząca Pani Obama: kiedy została zapytała czy jej spódniczka nie jest aby za ciasna, odpowiedziała: ‚Dlaczego nie podoba Wam się moja wielka, czarna pupa’. Chciałbym, żeby (Barack) Obama wygrał, ponieważ to najlepszy wybór i to głównie ze względu na nią.” – źródło: Metro.

Uwaga: Kristina Schake, Dyrektor ds Komunikacji Pierwszej Damy Michelle Obama wystosowała oświadczenie do Metra, w którym pisze: “Pani Obama nigdy niczego takiego nie powiedziała.

Na temat jubileuszu Królowej Brytyjskiej:
„Myślę, że lepiej wygląda na zdjęciach teraz (Królowa Elżbieta), niż jeszcze parę lat temu – pięknie, trochę jak Królowa Maria. Trochę przypomina swoją babcię – jej bardziej uśmiechniętą wersję. W kontekście tego, jak się ubiera – do każdej kreacji dodaje mnóstwo swojej osobowości, cokolwiek, by to nie było.”

Na temat rosyjskich kobiet:
Gdybym był kobietą w Rosji, byłbym lesbijką. Mężczyźni są tam wyjątkowo brzydcy. Jest pary przystojnych, jak chociażby chłopak Naomi Campbell, ale tak naprawdę w Rosji możesz spotkać najpiękniejsze kobiety i najbardziej przerażających facetów.”

źródło: http://fashionista.com/2012/12/the-year-according-to-karl-lagerfelds-best-quotes-of-2012/3/

2018-03-14T08:42:46+01:0024 grudnia 2012|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: