zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tajna broń na lato – ultracienkie, chłodzące rajstopy

Tajna broń na lato – ultracienkie, chłodzące rajstopy

Jak ukryć wystający brzuszek pod zwiewną sukienką? Jak zatuszować fałdki wokół talii, których nie zdążyłyśmy pozbyć się po zimie? Jak przetrwać lato w biurze, w którym obowiązuje ścisły dresscode? Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie opracowane przez Marks & Spencer!

Z myślą o letnich upałach, Marks & Spencer stworzył i stale rozszerza serię nowoczesnych letnich rajstop – z ultra cienkich materiałów. Mają grubość zaledwie 7 den i są prawie niewidoczne. Mimo to są odporne na uszkodzenia, równie wytrzymałe jak dwukrotnie grubsze rajstopy i nie prują się – nawet gdy mechanicznie je uszkodzimy, nie
zaczną w nich „lecieć oczka”, zostanie tylko punktowe uszkodzenie.

Zastosowana w rajstopach technologia Cool Comfort (mikroskopijne chłodzące bąbelki, uwalniające się podczas ruchu) zapewnia nogom ochłodę i świeżość także w czasie upałów.

W ofercie M&S znajduje się kilka rodzajów ultra cienkich, nieprujących się i chłodzących nogi rajstop, między innymi:Rajstopy z antypoślizgową podeszwą, 7 den, Rajstopy
z odkrytymi palcami, 7 den, Rajstopy wyszczuplające partie brzucha, pupy i ud, 7 den, Rajstopy „podnoszące” pupę, 15 den.

M&S Model

M&S Model-

M&S Model_

M&S_Model

foto: Marks & Spencer ®

2018-03-14T08:13:45+01:0011 maja 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: