zegarmistrzlodz.com.pl

Ta 24-letnia blogerka sprzedaje książki szybciej niż JK Rowling!

Strona główna » Blog » Ta 24-letnia blogerka sprzedaje książki szybciej niż JK Rowling!

Ta 24-letnia blogerka sprzedaje książki szybciej niż JK Rowling!

Ta 24-letnia blogerka sprzedaje książki szybciej niż JK Rowling! Kto to taki? Zoella! Nie słyszałyście dotąd o Zoelli? Najwyższy czas nadrobić ten błąd!

Jeżeli nie należycie do miliona czytelników bloga Zoelli, nie oglądacie jej poradników na kanale YouTube, nie śledzicie jej wpisów na Twitterze, ani zdjęć na Instagramie, cóż – nie jesteście na czasie! Dowiedzcie się zatem, że mega gwiazda internetu, blogerka modowa Zoe Sugg wydała właśnie swoją debiutancką powieść (w wieku 24 lat) Girl Online, która sprzedaje się lepiej niż piwo kremowe w Hogwarcie!

Tak, to prawda. Girl Online w ciągu pierwszego tygodnia sprzedała się w większej ilości egzemplarzy, niż Harry Potter i Kamień Filozoficzny JK Rowling, Kod da Vinci Dana Browna czy Pięćdziesiąt twarzy Greya EL Jamesa!

Ciekawostką może być fakt, iż do debiutu doszło tylko i wyłącznie dlatego, że należąca oczywiście do fanek Zoelli, wnuczka prezesa wydawnictwa Penguin Random House, Toma Weldona powiedziała dziadkowi, że „to będzie niesamowity bestseller!”.

Jak widać, dzieciaki są przyszłością. Również literatury?

 

zoella

PHOTO: REX USA/GRANT FALVEY/LNP/REX.

2018-03-14T06:09:49+01:005 grudnia 2014|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: