zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Szybki tablet Point of View

Szybki tablet Point of View

W ofercie sieci sklepów Vobis Digital pojawił się tablet Mobii firmy Point of View. Urządzenie wyposażone jest w 10-calowy ekran, wydajny układ graficzny NVIDIA Tegra 2, system operacyjny Android 2.2 oraz modem 3G (opcjonalnie).

Mobii dostępny jest w Vobis w dwóch wersjach – w jednej z nich występuje szybki modem 3G, w drugiej go nie ma. Pozostałe elementy specyfikacji są w obu modelach identyczne. Urządzenia wyposażone są w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, wydajny układ NVIDIA Tegra 2 (zawierający szybki, dwurdzeniowy procesor oraz chip graficzny) oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash (z możliwością rozszerzenia za pomocą kart pamięci).

Warto dodać, że posiadacze tabletów wyposażonych w układ Tegra mają dostęp do NVIDIA Tegra Zone – specjalnej aplikacji (do pobrania z Android Market), dzięki której użytkownik ma możliwość zobaczenia i pobrania najnowszych gier wykorzystujących moc Tegry.

Konfigurację uzupełniają moduł WiFi oraz Bluetooth, wyjście HDMI, port miniUSB, wbudowane głośniki i mikrofon, a także akumulator wystarczający na 10 godzin pracy.

Mobii pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.2 – dzięki temu użytkownik ma dostęp nie tylko do aplikacji dostarczanych standardowo z tabletem, ale również do tysięcy dodatkowych programów (zarówno płatnych, jak i darmowych) zgromadzonych w serwisie Android Market. Dzięki nim tablet może pełnić dziesiątki najróżniejszych funkcji – doskonale sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy (np. tworzenia i przeglądania dokumentów, korespondencji elektronicznej), jak i do rozrywki (gry, filmy, e-książki itp.).

Wymiary urządzenia to 275 x 173 x 13,6 mm, zaś waga – 750 g. Nowy tablet firmy Point of View jest już dostępny w sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl. Wersja z modułem 3G kosztuje 1799 zł, zaś wersja pozbawiona tego elementu – 1399 zł.

Warto dodać, że Vobis oferuje nabywcom komputerów przenośnych cały pakiet usług dodatkowych – wraz z urządzeniem klient może wykupić m.in. przedłużoną gwarancję oraz ubezpieczenie sprzętu, dzięki któremu – w razie zniszczenia – klient otrzyma nowy egzemplarz. Możliwe jest również skorzystanie z usługi instalacji oprogramowania, okresowej konserwacji oraz personalizowania sprzętu (czyli dopasowania go do potrzeb konkretnego użytkownika).

[nggallery id=859]

 

2018-03-14T11:37:17+01:0017 marca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: