zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Szybka i skuteczna ulga w gorączce oraz… Konkurs!

Szybka i skuteczna ulga w gorączce oraz… Konkurs!

Firma LAMBERT wprowadza na rynek plastry chłodzące TERMOSTOP baby. Ten nowy produkt przynosi szybką i skuteczną pomoc w stanach gorączkowych u dzieci. Plastry wpływają na obniżenie temperatury, nie obciążając przy tym organizmu dziecka. Przynoszą ulgę i dają szansę na spokojny sen. Wielką zaletą plastrów TERMOSTOP baby jest komfort użycia. Każdy plaster zamknięty jest w pojedynczej saszetce, co zapewnia łatwość transportu i możliwość użycia w każdym czasie i miejscu.

Za gorączkę najczęściej uznaje się temperaturę ciała powyżej 38°C. Jest ona odpowiedzią organizmu na szeroko rozumiany stan zapalny – u dzieci wywołany zazwyczaj przez zakażenia wirusowe bądź bakteryjne. Gorączka jest ważnym sygnałem ostrzegawczym, oznaczającym, iż w organizmie zachodzą niekorzystne procesy. Towarzyszy jej jednak wiele niepożądanych objawów, przynoszących dziecku ogromny dyskomfort, takich jak: dreszcze, bóle głowy i mięśni, uczucie ogólnego rozbicia. Rozgorączkowane dziecko jest marudne, często płacze, łzawią mu oczy, oddech staje się szybszy. Mimo, iż jest senne, często – ze względu na te dolegliwości – ma trudności z zaśnięciem. Dlatego tak istotne jest, by podjąć szybkie i skuteczne działania, które obniżą temperaturę, przynosząc ulgę i zapewniając spokojny sen.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zbicie gorączki są okłady ochładzające. Te tradycyjne – z mokrego ręcznika czy ligniny – są jednak niezbyt komfortowe w stosowaniu. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji są nowe plastry chłodzące TERMOSTOP baby. Nie zastępują one środków farmakologicznych, pozwalają jednak obniżyć temperaturę i zniwelować objawy gorączki, przynosząc tym samym szybką ulgę. Plastry zapewniają efekt chłodzenia utrzymujący się do 8 godzin – dzięki temu dziecko (a także rodzice) zyskują szansę na spokojny sen.

Plastry TERMOSTOP baby są bardzo wygodne w użyciu: wystarczy wyjąć plaster z saszetki, a następnie – po usunięciu taśmy umieszczonej na jego spodzie – przykleić go na suchą i czystą skórę (np. czoła). Plastry są łagodne dla skóry, ich żelowa konsystencja sprawia, iż zarówno nanoszenie, jak i usuwanie, są łatwe i bezbolesne. Polecane są do stosowania dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Plastry TERMOSTOP baby dostępne są w aptekach na terenie kraju.. Dodatkowe informacje dotyczące produktu oraz lista punktów sprzedaży internetowej dostępne są na stronie www.termostopbaby.pl.
Cena: ok. 14 zł/op. (4 saszetki)

A Wy możecie je zdobyć całkowicie za darmo! Biorąc udział w naszym

KONKURSIE

w którym do wygrania jest 7 opakowań plastrów TERMOSTOP baby!

Wystarczy odpowiedzieć na jedno

Pytanie konkursowe: Jak długo trwa efekt chłodzenia, jaki zapewniają plastry Termostop baby?

Odpowiedź na pytanie konkursowe można znaleźć na stronie www.termostopbaby.pl.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: „plastry” w nieprzekraczalnym terminie do 12. czerwca 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: do 8 godzin

Nagrody wylosowali: Iwona z Białegostoku, Anna z Warszawy, Kazimiera z Nowego Sącza, Anna z Sosnowca, Janina z Włocławka, Żaneta z miejscowości Luzino oraz Beata z Torunia.

Laureatów już poinformowaliśmy o wygranej, gratulujemy i zachęcamy do częstych odwiedzin naszego serwisu, nie tylko konkursów!

2018-03-14T11:13:49+01:0026 maja 2011|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: