Strona główna » Blog » Szukasz ciekawej gry?

Szukasz ciekawej gry?

Szukasz ciekawej gry online? Może spodoba Ci się nowa gra „Tato i syn„.
Tato prowadzi swego syna do szkoły ale droga do niej jest pełna niebezpieczeństw. Na szczęście potrafi on skutecznie chronić swego syna, na przykład kładąc się na gwoździach, o które mógłby skaleczyć się jego podopieczny. Tata ma także niesamowitą moc – potrafi zmieniać swoje kształty.

W trakcie gry naciskaj 1, 2, 3, aby zmieniać kształt postaci. Naciskając 1 zamieni się w kwadrat, po naciśnięciu 2 stanie się trójkątem a jeśli wciśniesz 3 zamieni się w latający balon. Jeśli chcesz aby w grze poruszał się syn, naciśnij na spację, naciśnij powtórnie aby się zatrzymał. Z pomocą wszelkiego rodzaju przedmiotów Tata musi mieć pewność, że jego syn dotrze bezpiecznie do drzwi. Pomóż Tacie doprowadzić swego syna do szkoły!

Pierwsze 8 poziomów ma miejsce wewnątrz domu: w tych poziomach jest szczególnie ważne żeby syn nie wszedł na kolce. Na każdym poziomie można zebrać co najwyżej 3 gwiazdki a jeśli chcesz przejść do następnych 8 poziomów należy zgromadzić co najmniej 20 gwiazdek. Kolejne 8 poziomów odbywa się w scenerii piwnicy. Zostały dodane specjalne przyciski: naciskaj je do przenoszenia niektórych elementów tak, aby synek mógł dojść bezpiecznie do drzwi. Jeśli chcesz odblokować ostatnie 8 poziomów gry musisz zgromadzić co najmniej 45 gwiazdek w pierwszych 16 poziomach. Kolejne 8 poziomów ma miejsce na ulicy. W tych poziomach zostały dodane palniki gazowe, które ojciec najpierw musi wyłączyć tak aby syn mógł przejść obok. Po zebraniu 72 gwiazd w pierwszych 24 poziomach skończysz grę.
Więcej poziomów zostanie dodane w przyszłości więc warto odwiedzać kategorie gry logiczne co jakiś czas.
41156_1_2
2018-03-14T08:20:16+00:0011 kwietnia 2013|Biznes|