zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Szukamy utalentowanych Polaków

Szukamy utalentowanych Polaków

Polskie Radio Londyn i portal elondyn.co.uk już drugi raz szukają utalentowanych Polaków w Wielkiej Brytanii. Zabawa właśnie ruszyła. Każdy może wziąć w niej udział niezależnie od wieku i rodzaju talentu.

– Wystarczy nagrać amatorskie, bądź profesjonalne wideo ze swoim występem i wysłać na stronę konkursu – mówi Artur Kieruzal z Polskiego Radia Londyn.

Najciekawsi wystąpią w wielkim finale, który już 23 października w legendarnej O2 Shepherds Bush Empire w Londynie. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Myslovitz.

Zgłosiły się już pierwsze talenty. Ines z Wolverhampton nagrała covera słynnego przeboju Got Me. Michał nagrał pokaz swoich akrobatycznych umiejętności. Skacze i, biega i chodzi po ścianach jak człowiek pająk. Inna uczestniczka, o imieniu Martyna zmierzyła się ze słynnym hitem Alicii Keys No One. Ale podobnie, jak w pierwszej edycji swoje talenty prezentują już gitarzyści i muzycy hip-hopowi.

Natalia Lesz, popularna polska piosenkarka i aktorka, która w tegorocznej edycji oceniać będzie emigracyjne talenty liczy na wiele zgłoszeń. – Przed rokiem Polacy z Wielkiej Brytanii udowodnili, że oprócz pracy realizują się też artystycznie. Myślę, że tym razem również odkryjemy kilka perełek.

Podobnego zdania jest drugi z jurorów, Grzegorz Albrycht. – Ubiegłoroczny finał  zaskoczył swoim poziomem artystycznym nas samych. Pięcioro finalistów zaprezentowało gotowy materiał do wydania. Utwór, który wygrał będzie wykorzystany przez samego Mela Gibsona przy produkcji filmowej historycznej odsieczy wiedeńskiej – przypomina szef muzyczny radia PRL.

Talenty emigrantów oceniać będzie również znany aktor Robert Kudelski.
– Wiem, że dotąd nie ujawnił się żaden aktorski talent. Być może mój udział w programie ośmieli ukryte talenty – zastanawia się aktor, znany roli w serialu „Na Wspólnej”.

Na stronie www.emigrancimajatalent.co.uk już można podziwiać nadesłane prezentacje. Głosowanie rozpocznie się na początku października. Uczestnicy programu prezentować będą swoje talenty również na antenie Polskiego Radia Londyn.

Robert Kudelski

Grzegorz Albrycht

foto:mat.pras.

2018-03-14T12:34:36+01:0011 września 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: