zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Szukacie ciekawych atrakcji na wesele? Oto 5 najmodniejszych propozycji!

Szukacie ciekawych atrakcji na wesele? Oto 5 najmodniejszych propozycji!

Jeszcze do niedawna nikt się dodatkowymi atrakcjami na weselnym przyjęciu nie przejmował, punktem kulminacyjnym przyjęcia były oczepiny.

Dziś jednak sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni i niemalże każda Para Młoda w trakcie przygotowania do ślubu, decyduje się na to, by dać gościom coś więcej, by ich zachwycić niecodziennym i bardzo oryginalnym pomysłem, by pokazać im coś nowego. Tych, którzy właśnie rozważają ten temat w kontekście własnego ślubu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się  z naszymi propozycjami!

1. Pokaz fajerwerków w nocy

Niektórzy twierdzą, że to dość banalne, inni jednak doceniają w pełni fakt, iż nocny pokaz fajerwerków w okolicach weselnej sali to znakomity sposób na to, by zapewnić wszystkim niesamowite wspomnienia. Na tle rozgwieżdżonego, lecz ciemnego nieba kolorowe rozbłyski prezentują się zachwycająco! Tego typu atrakcja trochę kosztuje, jednak szanse na osiągnięcie przysłowiowego efektu „wow” są naprawdę spore!

2. Pokaz tańca

Po szeregu przeróżnych programów na temat tańca Polacy wiedzą już, jakie kroki ma fokstrot, jak należy tańczyć walca, a jakie stylizacje będą najbardziej odpowiednie w przypadku tanga. Nic zatem dziwnego, że weselni goście szczerze się zachwycają, kiedy weselne przyjęcie zostanie uatrakcyjnione takim właśnie niesamowitym występem. Może być klasycznie, może także bardzo oryginalnie…to już zależy od Pary Młodej!

3. Pokaz barmański

Barman robiący podczas weselnego przyjęcia kolorowe drinki to prawdziwy skarb. Goście bardzo chętnie ustawiają się do niego w kolejce, prosząc go o pyszne kolorowe mieszanki. Warto jednak wiedzieć, że mistrz sztuki barmańskiej jak najbardziej może zorganizować krótki pokaz swoich umiejętności – na pewno wszyscy będą szczerze oczarowani!

4. Szaleństwa w wykonaniu iluzjonisty

Jak sprawić, by królik znalazł się w kapeluszu? Jak to możliwe, że kwiat, który przed chwilą był na scenie, nagle zniknął? Na te i inne pytania będą z pewnością próbowali sobie odpowiedzieć Wasi goście, kiedy zaprosicie do współpracy wiodącego iluzjonistę. Jego krótki pokaz na pewno sprawi, że wszyscy zapamiętają Wasze weselne przyjęcie na długo!

5. A może coś związanego z kulinariami?

Możliwości jest bardzo wiele. Możecie bowiem wynająć samochód typu foodtruck, aby przed salą weselna rozdawano z niego któryś z posiłków albo przekąski. A może wolicie fontannę czekoladową lub maszynę do robienia waty cukrowej albo popcornu? Goście będą zachwyceni, to pewne!

Jeśli szukacie czegoś, co sprawi, że wasze przyjęcie weselne będzie powszechnie określane jako wyjątkowe, już teraz wejdźcie na https://www.towesele.pl/. Czeka tam na Was całe mnóstwo inspiracji!

2018-03-14T03:10:08+01:009 marca 2018|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: