Strona główna » Blog » Sztuka Rzemiosła w wydaniu recyclingowym

Sztuka Rzemiosła w wydaniu recyclingowym

Re-Act Fashion – autorski projekt modowy promujący wartości ekologiczne i odpowiedzialność społeczną to nie tylko pokazy mody. Najnowsza odsłona tego wydarzenia została wzbogacona o warsztaty Levi’s® Re-Act Workshops (28 październik 2011) oraz konferencję „Kupuj Odpowiedzialnie”. Warsztaty Levi’s® Re-Act Workshops to kreatywna propozycja dla (nie)młodych projektantów, którzy stale szukają nowych wyzwań, odzwierciedlająca działania marki związane z najnowszą kampanią GO Forth!

Warsztaty zorganizowane we współpracy z marką Levi’s® podzielone są na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną. Monika Onoszko przedstawi trendy na sezon jesienno-zimowy 2012/13. Ta uznana projektantka i dziennikarka mody zapozna uczestników z szalonymi pomysłami projektantów oraz przedstawi garść inspiracji ze świata ekologii i recyklingu.

Wiedza zdobyta w trakcie wykładu zostanie spożytkowana podczas zajęć z Joanną Paradecką, mistrzynią polskiego hand remade’u. Paradecka poprowadzi warsztat „Denim Recycling”, podczas którego będzie można zaprojektować i wykonać ubrania ze skrawków jeansu dostarczonych przez firmę Levi’s®.
Osoby zainteresowane zdobyciem eko-doświadczeń zapraszamy w piątek 28 października. Zapisy drogą mailową na adres: competition@re-act.pl.

Levi’s® Re-Act Workshops idealnie wpisują się w ideę działań marki związanych z globalną kampanią Go Forth oraz warsztatami Levi’s® organizowanymi na całym świecie. W tym sezonie, w Berlinie odbyły się już Levi’s® Print Workshop poświęcone sztuce rzemiosła i kontynuujące sukces warsztatów druku, fotografii i filmu w San Francisco, Nowym Jorku
i Los Angeles, teraz czas na Łódź. Kampania Go Forth jest pierwszą globalną kampanią w historii istnienia marki Levi’s®. Inspirowana siłą młodych wprowadzających pozytywne zmiany na świecie, poprzez swoje motto – „Now is our time” – „Teraz nadszedł nas czas”, Go Forth uderza w nowoczesny, konsumencki sentymentalizm podkreślając, że czasy w których żyjemy nie są łatwe, ale są to nasze czasy!

Wszelkie szczegóły na temat programu Re-Act Fashion 2011 można znaleźć na oficjalnej stronie: www.re-act.pl oraz na profilu Facebook: facebook.com/ReACTfashionShow oraz www.facebook.com/Levis

2018-03-14T10:23:00+00:0020 października 2011|Styl, Styl życia|

Może zainteresuje Cię również: