Strona główna » Blog » Sztuka bycia zdrowym

Sztuka bycia zdrowym

Już od 100 lat obserwowano pewną prawidłowość dotyczącą osób aspirujących do sukcesu. Większość z nich już na samym początku swojej drogi potrafi przekreślić jakiekolwiek szanse na osiągnięcie tego, o czym marzą. Inwestują cały swój czas, energię i zasoby w zdobywanie wiedzy na temat budowania materialnej strony sukcesu. Niestrudzenie gonią za bogactwem, pomnażając swój majątek i licząc kolejne zera na koncie. Niby nic w tym złego, ale…

Po co Ci sukces i luksus, jeśli zabraknie Ci ZDROWIA, by się nimi cieszyć?

Sztuka bycia zdrowym” jest naturalną kontynuacją idei przedstawianych w poprzednich dziełach Wattlesa (m.in. w światowym bestsellerze „Sztuka wzbogacania się”). Tym razem autor jednak skupia się na sposobach, które pomogą Ci PRZYCIĄGNĄĆ i ZACHOWAĆ ZDROWIE na długie lata Twojego życia.

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do odbierania chorób jako czegoś zewnętrznego. Za nasze przypadłości winimy bakterie, wirusy, przypadkowe urazy czy nawet pogodę. Ilekroć ktoś z nas podupada na zdrowiu, jesteśmy przekonani, że przyczyna leży POZA NASZĄ KONTROLĄ.

Tymczasem, to twoje przekonania oraz myśli potrafią kształtować stan Twojego zdrowia!

Wallace D. Wattles stworzył poradnik dla ludzi – nie dla lekarzy – wiedząc, że nie jest konieczne ukończenie 6 lat studiów medycznych, by zachować własne zdrowie w idealnym stanie. Jego dzieło nie straciło nic na aktualności. Zarówno wtedy, tak jak dziś, ludzie zabiegani, w pogoni za karierą, sukcesem i szczęściem, nie mieli czasu zgłębiać wszelkich tajników medycyny. W związku z tym ich błędne przekonania na temat własnego zdrowia prowadziły do chorób i przypadłości, które de facto uniemożliwiały im osiąganie wcześniej wyznaczonych celów.

Sztuka bycia zdrowym Wallace D. Wattles
Pozycja dostępna jako: Ebook PDF, książka drukowana, Audiobook w MP3, Audiobook na CD
Poznaj szczegóły, zamów bezpośrednio w Internecie
Pobierz bezpłatny fragment poradnika

2018-03-14T11:29:54+00:002 kwietnia 2011|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: