Strona główna » Blog » Szpilkowy zawrót głowy

Szpilkowy zawrót głowy

Wysokie obcasy to nie tylko jeden z głównych symboli kobiecości, ale także obiekt pożądania wielu kobiet. I nie chodzi tylko o parę ze słynnymi czerwonymi podeszwami. Kobiety kochają szpilki, ponieważ dodają pewności siebie.

Dodatkowym ich atutem jest fakt, że nogi w butach na obcasie zawsze wyglądają na smuklejsze i przyciągają spojrzenia. Zdarzają się więc kolekcjonerki, które są posiadaczkami minimum kilkunastu par i wciąż chciałyby więcej.

Zima nie sprzyja kobietom, które uwielbiają wysokie obcasy. Tym bardziej denerwujące stają się wizyty w centrach handlowych, gdzie zza szklanych witryn ukazują się stylizacje kompletnie nie pasujące do naszej szerokości geograficznej.

Jednak w tym roku aura była szczególnie sprzyjająca, więc miłośniczki szpilek, jak do tej pory, nie musiały bezradnie ślizgać się na oblodzonych chodnikach. Jeśli macie dość kozaków i ocieplanych botków, nie ma powodów do tego, żeby chować ulubione buty na dnie szafy. Mało tego! Karnawał to idealna okazja, żeby wreszcie kupić najmodniejszy model!

W sklepie internetowym Heppin.com można znaleźć wiele rodzajów butów na obcasie, wykonanych zarówno ze skóry naturalnej, jak i ekologicznej. Warto przejrzeć ofertę tego e-sklepu, ponieważ stosunkowo niewielkim kosztem można dorobić się pokaźnej kolekcji. Dzięki takim sklepom jak Heppin.com, każda kobieta może pozwolić sobie na zakupowe szaleństwo.

Przy odrobinie szczęścia można wygrać wymarzone buty z Heppin.com! Z myślą o wszystkich fankach e-sklepu powstała aplikacja, która pozwala na kompletowanie garderoby według własnego gustu. Wybieraj. Głosuj. Wygrywaj. Ciesz się nagrodami!

[nggallery id=2405]
2012-02-03T17:00:52+00:004 lutego 2012|Moda|