zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Szpilki Femme Fatale – nowy projekt polskich projektantów!

Szpilki Femme Fatale – nowy projekt polskich projektantów!

Na pierwszy rzut oka eleganckie, ultraklasyczne szpilki. Ale to tylko pozory! Grafika na podeszwie buta stanowczo pokazuje, że ich właścicielka nie jest grzeczną dziewczynką. Femme Fatale to kolekcja butów Né Comme Ça by Granda Shoes.

Szpilki – stały element kobiecej garderoby. Dobierane ze szczególną dbałością – mają przecież podkreślać charakter i osobowość kobiety, dodawać kobiecości i seksapilu. Nie zawsze jednak jest możliwe, żeby były takie, jakby oczekiwała tego ich właścicielka. Większość dnia, szczególnie w pracy, powinny być przecież eleganckie, ale nie rzucające się w oczy.

Czy to nie nudne? Né Comme Ça od początku swojego istnienia namawia kobiety do demonstrowania swojej osobowości i pragnień. – W ubraniach robimy to poprzez połączenie klasyki z oryginalnymi, a nawet drapieżnymi dodatkami i wykończeniami – mówi Sebastian Szrajber projektant marki Né Comme Ça. Znalazł się także sposób na zaakcentowanie kobiecości poprzez buty. Wspólnie z Granda Shoes marka Né Comme Ça stworzyła kolekcję szpilek Femme Fatale.

Kolekcja, która jest efektem pracy dwóch młodych polskich marek to klasyczne szpilki z intrygującymi grafikami na podeszwach. Seksowne gorsety, czerwone usta, dym z papierosów – to ilustracje dla kobiet świadomych, pewnych siebie, niebojących się eksponowania swojej seksualności. – Uwielbiam taki obraz: nienagannie ubrana kobieta, elegancka i klasyczna, ale detale zdradzają, z kim ma się do czynienia – mówi Sebastian Szrajber. Karolina Wójcicka z Granda Shoes potwierdza – My kobiety kochamy mieć na sobie coś, co nas wyróżni, podkreśli naszą osobowość i niezależność. Nawet jeśli tego nie widać na pierwszy rzut oka, sama świadomość dodaje pewności siebie.

Szpilki, to buty uwielbiane i znienawidzone, bo przecież na nich kobiety spędzają się większość część dnia. Powszechnie wiadomo, że nie są najzdrowsze. – Pomimo tego kobiety nie potrafią i nie chcą z nich rezygnować, a my wcale do tego nie namawiamy – mówi Karolina z Granda Shoes i dodaje, że właśnie dlatego szpilki Grandy są wygodne, dobrze wyprofilowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Femme Fatale Né Comme Ça by Granda to kolekcja 9 grafik: BODY BODY – gorsety i WHO’S THAT LIPSTICK – zmysłowe usta. Ilustracje można dobrać do czterech modeli szpilek:
Classic suede, zamszowe na 8 cm szpilce w kolorze czarnym, czerwonym i nude,
Classic leather, skórzane na 8 cm szpilce w kolorze czarnym, czerwonym i miodowym,
Open toe, lakierki bez palców, na 12 cm szpilce w kolorze czarnym, czerwonym i nude,
Suede round, zamszowe na 12 cm szpilce w kolorze czarnym i nude.

[nggallery id=3744]

Szpilki kosztują, w zależności od modelu, od 369 zł do 419 zł. Można je zamówić bezpośrednio w butiku Né Comme Ça, przy Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu (tam można też przymierzyć sample) lub w sklepie internetowym na Grandashoes.pl.

fot. Granda Shoes

2012-11-08T17:33:51+01:008 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: