Strona główna » Blog » Szósty sezon intryg, czyli powrót „Plotkary” – wideo

Szósty sezon intryg, czyli powrót „Plotkary” – wideo

Wraz z początkiem jesieni na ekrany wejdzie kolejny, już szósty sezon serialu Plotkara. To historia młodych ludzi wywodzących się z wyższych, nowojorskich sfer. Są mieszkańcami Upper East Side. Ich życie pełne jest luksusu, intryg, ale także ambicji, miłości (szczęśliwych i tych mniej) oraz modowych stylizacji.

Poprzedni, piąty sezon miał niespodziewane zakończenie. Serena znowu w tajemnicy opuściła miasto, a Blair ostatecznie zerwała z Samotnym Chłopcem z Brooklynu i wyjechała z matką do Paryża. Tam postanowiła nadal walczyć o względy Chuck’a. Dan, udając się do Włoch w celu napisania kolejnej książki, nieoczekiwanie zabrał w podróż ze sobą Georginę.

A co przyniesie nam szósty, prawdopodobnie ostatni sezon? Przede wszystkim ma być o wiele krótszy. Tym razem twórcy zdecydowali się na jedyne 10 odcinków. Dobra wiadomość czeka fanów namiętnego związku Chuck’a i Blair. Ta dwójka ponownie będzie o siebie walczyć, ale czy z happy endem? Rozpoczną się także poszukiwania Sereny, która nie będzie dawała żadnego znaku życia. Porzucony Dan powróci z nową, trochę kłopotliwą książką. Nate, po dostaniu nagrania z kamer, będzie jeszcze bardziej pragnął rozszyfrować, kim naprawdę jest Plotkara.

Sezon zapowiada się emocjonująco. Jego finał podobno na długo pozostanie w pamięci widzów. Pozostaje nam tylko czekać. Pierwszy odcinek już 8 października. Tymczasem proponujemy obejrzeć wideo promujące nachodzącą serię oraz zdjęcia z planu filmowego.

XOXO, Gossip Girl!

Marta Frączek

[nggallery id=3296]

[nggallery id=3297]

2014-11-16T09:14:49+00:0030 sierpnia 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: