Szorty w nowej odsłonie - ModaiJa

Szorty w nowej odsłonie

Strona główna » Blog » Szorty w nowej odsłonie

Szorty w nowej odsłonie

Tegoroczna wiosna, to wielki powrót szortów. Zarówno klasycznych, noszonych do eleganckich marynarek, jak i wzorzystych oraz jeansowych. Te ostatnie dają szerokie pole do popisu i mogą przybierać zarówno charakter codzienny, jak i nieco bardziej wyjściowy. Wszystko zależy od sposobu łączenia ich z pozostałymi elementami garderoby.

Jeansowe szorty to klasyka stylu, która wywodzi się z lat 70. To właśnie wtedy nastała moda na obcinanie nogawek ulubionych spodni, by wskrzesić w nie nowe życie. W tym sezonie spodenki powróciły na wybiegi w kilku odmianach. Jednak z największą nonszalancją prezentowane były szorty denimowe, przypominające swoim wyglądem prekursorskie modele, koniecznie w jasnych kolorach, z widocznymi przetarciami, wystającymi nitkami i z podwiniętymi nogawkami. Dokładnie takie, w jak w wiosennej kolekcji HEPPIN.com.

To, co jest nowością, to kontekst stylizacji. Zgodnie z obowiązującymi trendami, szorty mogą z powodzeniem stać się elementem stroju biznesowego, a nawet wieczorowego. Warunek jest jeden. Jeśli pokazujemy nogi, to tylko idealnie gładkie i zadbane. I nic więcej! Góra musi pozostać zabudowana. HEPPIN.com proponuje łączenie szortów z klasycznymi i zwiewnymi koszulami, które w towarzystwie eleganckich butów, nadają stylizacji szyku i charakteru. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziemy nosić ulubione szorty, nieśmiertelne spodenki jeansowe to niezbędny element stylizacji na cieplejsze dni.

Jeansowe szorty wykorzystane w stylizacjach pochodzą z wiosennej kolekcji HEPPIN.com

2018-03-14T09:44:33+00:00 25 kwietnia 2012|Moda, Styl|