zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » „Szczęśliwe zakończenie” – nowa powieść Lucy Dillon

„Szczęśliwe zakończenie” – nowa powieść Lucy Dillon

4 października ukazała się nowa powieść Lucy Dillon, autorki takich książkowych hitów, jak „Psy, Rachel i cała reszta” i „Spacer po szczęście” (wyd. Prószyński i S-ka). W powieści „Szczęśliwe zakończenie” czytelniczki znajdą wszystko to, za co pokochały książki Dillon – potężną dawkę ciepła, niebanalną historię miłosną i pełne uroku… psy.

Kiedy Anna obejmuje posadę kierowniczki księgarni, ma wrażenie, iż spełniły się wszystkie jej marzenia. I nie tylko dlatego, że dzięki nowej pracy ma szansę uciec od trójki niesfornych pasierbic i dokazującego dalmatyńczyka. Spisane na kartach lektur z dzieciństwa opowieści o miłości, przygodach, tajemniczych ogrodach, zgubionych psach, złych czarownicach i ogromnych brzoskwiniach ożywiają nie tylko zaniedbaną księgarnię – ich urok porywa także Annę i jej klientów. Temu czarowi nie jest w stanie się oprzeć nawet najlepsza przyjaciółka Anny – Michelle, która absolutnie nie chce uwierzyć w prawdziwą miłość i księcia z bajki. Czy mądrość i magia zawarte w opowieściach z księgarni pomogą obu przyjaciółkom – i ich bliskim – odnaleźć własne szczęśliwe zakończenie?

Lucy Dillon – urodziła się w 1974 r. w Cumbrii. Teraz dzieli swój czas między Londyn a Wye Valley, gdzie uwielbia spacerować ze swoim psem, bassetem o imieniu Violet. Jej bestsellerowa powieść „Psy, Rachel i cała reszta” wydana nakładem Prószyński i S-ka została ogłoszona przez Romantic Novelist Association książką roku.

Lucy Dillon Szczęśliwe zakończenie
Tytuł oryginału: The secret of happy ever after, Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Kategoria: Literatura światowa, Data wydania: 02.10.2012
Format: 140mm x 205mm, Liczba stron: 496, Cena: 38,00 zł, Oprawa: miękka
Wydawnictwo: Prószyński Media Sp. z o.o.

2018-03-14T09:00:25+01:007 października 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: