zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Szczęśliwe mamy w Porcie Łódź

Szczęśliwe mamy w Porcie Łódź

W najbliższy weekend (9- 10 kwietnia) Port Łódź wraz z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo zaprasza wszystkie mamy na spotkanie z ekspertami w dziedzinie położnictwa, dietetyki, fizjoterapii i podologii.

Chętne przyszłe mamy będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań USG i USG 4D. W sobotę i niedzielę na pokładzie Portu Łódź zacumuje również Instytut Inspiracji, który wraz ze stylistami marki Jola Collection doradzi w kwestii wiosennego wyglądu.

Specjalnie dla zatroskanych o zdrowie swoich pociech mam Port Łódź wraz z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo przygotował akcję „Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko”. Projekt ma na celu edukację przyszłych i świeżo upieczonych rodziców, by czuli się pewnie w nowej, ważnej dla nich roli. Wszystkie mamy, które w najbliższy weekend odwiedzą Port Łódź, usłyszą od ekspertów szereg porad i odpowiedzi na pytania.

Oprócz tego, fachowcy zaprezentują kilka przydatnych dla rodziców czynności. Mamy i ojcowie dowiedzą się jak prawidłowo wykonać masaż niemowlęcia, obejrzą instruktaż bezpiecznej kąpieli i zapoznają się z wieloma sposobami układania dziecka w chuście. Wszystkie aktywne mamy ucieszy spotkanie z instruktorem fitness, który udowodni, że ciąża i macierzyństwo to nie powód, by rezygnować z ćwiczeń. Kobiety ciężarne będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania USG i USG 4D.

Na wszystkich rodziców czekają również liczne konkursy z nagrodami.

W sobotę i niedzielę poszukiwaczy wiosennych trendów ponownie zaprosi Instytut Inspiracji. Wizażyści i styliści oraz eksperci marki Jola Collection pomogą w doborze wiosennych zestawów modowych nie tylko mamom, ale również paniom w każdym i weku. Kobiety poszukujące własnego, pasującego do osobowości i sylwetki stylu, mogą umówić się na bezpłatne konsultacje ze stylistami osobiście w Punkcie Informacyjnym w Atrium lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.portlodz.pl.

2018-03-14T11:28:19+01:006 kwietnia 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: