Szampony koloryzujące Ryana

Strona główna » Blog » Szampony koloryzujące Ryana

Szampony koloryzujące Ryana

Szampony koloryzujące marki Ryana to propozycja dla osób, które chcą odświeżyć swój naturalny kolor lub nadać mu efektowny odcień. Wygodne w użyciu opakowanie zawiera gotową mieszankę koloryzującą, którą wystarczy tylko równomiernie nałożyć na włosy. Nic prostszego a w kilka chwil można całkowicie odmienić swoją fryzurę!

Szampony koloryzujące Ryana to nie tylko efektowne kolory – to także wygoda i bezpieczeństwo stosowania. Kosmetyki te nie zawierają amoniaku i utleniaczy, są szybkie i proste w użyciu. Zawarte w szamponetce proteiny jedwabiu i aloes regenerują włosy dodając im miękkości i elastyczności.

Po zabiegu nasze włosy zyskają żywy, olśniewający kolor, który utrzymuje się od 4 do 6 myć.
Dostępne w 10 kolorach szampony koloryzujące Ryana: Naturalny blond, Rubin, Wiśnia, Kasztan, Jasny brąz, Brąz, Gorzka czekolada, Ciemny brąz , Hebanowa czerń, Granatowa czerń.

[nggallery id=2844]

Pojemność Szamponetek 30 ml
Cena: ok. 8 PLN

2012-05-31T06:04:44+00:00 31 maja 2012|Kosmetyki|

1 komenarz

  1. Magdakorna 09/07/2012 w 14:18 - Odpowiedz

    Używam szamponetek Ryana już od jakiegoś czasu (najczęściej gorzką czekoladę) i jestem bardzo zadowolona. Nakłada się wygodnie, cała procedura przebiega szybko i komfortowo. Włosy są dużo zdrowsze niż po użyciu farb trwale koloryzujących, nawilżone, nie rozdwajają się. Z powodzeniem mogą używać dziewczyny o cieńszych i słabszych włosach.

Zostaw komentarz