Strona główna » Blog » Szampon stymulujący LA Science

Szampon stymulujący LA Science

Pierwsze promienie słońca cieszą, ale mogą też okazać się groźne dla naszych… włosów. Szczególnie latem narażone są na działanie szkodliwych promieni UV, morskiej soli czy chloru wypełniającego baseny i kąpieliska. Delikatne po zimie włosy, pozbawione swojego naturalnego nawilżenia, stają się kruche, łamliwe, narażone po prostu na zniszczenie.

Rozwiązaniem problemu może być nowość na polskim rynku: szampon stymulujący La Science Follicle Stimulating Shampoo zawierający preparaty przeciwko wypadaniu włosów z faktorami wzrostu. Aktywne składniki zawarte w szamponie to m.in.: potrójny komplet peptydowy – zwiększa sieć naczyn krwionośnych w mieszkach włosowych, zwiększa ich rozmiar i pobudza wzrost włosa, Oligopeptide -16 – skutecznie stymuluje mieszki włosowe do produkcji zdrowych i sprężystych włosów, pobudza aktywność komórek włosowych w macierzy zarodkowej, Oligopeptide-18 – pobudza wzrost nowych włosów, zmniejsza efekt siwienia włosa, pobudza krążenie w naczynia krwionośne skóry głowy, odżywia i rewitalizuje mieszki włosowe.

Warto spróbować, tym bardziej, że akurat w przypadku tego preparatu sposób użycia jest banalnie prosty: umyć skórę głowy szamponem, spłukać wodą, osuszyć ręcznikiem. Ot, i wszystko.

2018-03-14T11:29:06+00:004 kwietnia 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: