Syn Michaela Jacksona

Syn Michaela Jacksona w Polsce!

Brandon Howard jest synem piosenkarki Miki Howard, z którą Michael miał romans w 1982 roku. Ona po latach przyznała się do tego, ale król popu niestety nie.

Brandon od dawna wiedział o tym, że jest synem Michaela Jacksona, jednak nigdy się z tą rolą nie utożsamiał. Testy DNA przeprowadził dla siebie, aby mieć pewność. Brandon powtarza, że nie domaga się spadku po swoim ojcu, ponieważ dobrze mu się wiedzie i ma pieniądze. Nagrał kilka przebojów i okazuje się, że wielką sława cieszy się w Japonii i Chinach. Znany jest jako producent muzyczny, pisze też teksty piosenek dla innych artystów.

Utrzymuje cały czas kontakt z rodziną Jacksonów. Ostatnio nagrał z Siggy, synem brata jego ojca hit pt. „Loose control”. Wpadł też do Polski na rocznicę śmierci Michaela Jacksona i odwiedził DD TVN.

Okazuje się, że w Los Angeles gdzie mieszka, ma polskie przyjaciółki. Już cztery lata temu poznał się z Violet Oliferuk i dwoma jej siostrami, Anią i Angel. Dziewczyny są znane w Polsce chociażby z udziału w Top Model Worldwide. Violet również śpiewa i to najbardziej zbliżyło ją do Brandona. Nagrali razem piosenkę i czekają na okazję, aby ją wspólnie zaśpiewać. Na razie często spotykają się na imprezach w Los Angeles, albo idą na lunch czy kolację.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również