Strona główna » Blog » Sylwestrowy wieczór z Aleksandrą Kurzak

Sylwestrowy wieczór z Aleksandrą Kurzak

Gala Sylwestrowa z udziałem Aleksandry Kurzak zamknie rok niezwykłych wydarzeń w Warszawie. Na zaproszenie Stołecznej Estrady, artystka wystąpi w towarzystwie znakomitych gości: włoskiego tenora Francesco Demuro oraz Anny Dereszowskiej i Macieja Miecznikowskiego. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Sinfonia Varsovia.

„Wspólnie z Francesco wykonamy nie tylko znane arie operowe, ale również piękne włoskie piosenki, które wszyscy znamy i lubimy. Natomiast z Anną Dereszowską i Maciejem Miecznikowskim przygotowaliśmy przeboje muzyki operowej, operetki i musicalu” – mówi Aleksandra Kurzak.

„Tegoroczna Gala Sylwestrowa będzie wieczorem wyjątkowym. Artyści wywodzą się z bardzo różnych stron sceny muzycznej. Przygotowany repertuar jest uniwersalny. Usatysfakcjonowani nim będą nie tylko melomani. Wszystko to z towarzyszeniem orkiestry Sinfonia Varsovia. Pokieruje nią maestro Evgeny Volynskiy, światowej sławy dyrygent, który na co dzień współpracuje z Aleksandrą Kurzak” – mówi Andrzej Matusiak, Dyrektor Stołecznej Estrady.

Aleksandra Kurzak i jej goście wystąpią 31 grudnia podczas Gali Sylwestrowej w Sali Kongresowej. Znakomita śpiewaczka regularnie koncertuje w najważniejszych operowych salach świata. W Warszawie na scenę wyjdzie w towarzystwie tenora Francesco Demuro. Włoski artysta jest gwiazdą europejskiej sceny operowej. W koncercie znajdą się najsłynniejsze arie Giacoma Pucciniego, Richarda Straussa, Franza Lehara, a także przeboje musicalowe i popularne piosenki. W programie sylwestrowego wieczoru są także występy Anny Dereszowskiej i Macieja Miecznikowskiego, którzy zaprezentują m.in. znane piosenki Seweryna Krajewskiego. Wieczór rozpocznie się o godz. 19:00.

31 grudnia (poniedziałek), Gala Sylwestrowa – Aleksandra Kurzak i goście, Sala Kongresowa, godz. 19.00, bilety: 100 – 350 zł. Bilety na do nabycia w sieciach Eventim i Ebilet, a także w siedzibie Stołecznej Estrady, ul. Marszałkowska 77/79.

Szczegóły: na stronie www.estrada.com.pl oraz na www.facebook.com/StolecznaEstrada

Aleksandra Kurzak, fot. archiwum Stołeczna Estrada

2018-03-14T08:42:18+00:0028 grudnia 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: