MICHAL_RADWANSKI_SYLWESTER_ESTRADA20140101_ (177)

Sylwestrowy finał Stołecznej Estrady

SYLWESTROWY FINAŁ STOŁECZNEJ ESTRADY – GWIAZDY NA SYLWESTROWEJ SCENIE I DWIE TONY SZTUCZNYCH OGNI NAD WARSZAWĄ

Hey, Artur Rojek, Budka Suflera oraz Jason Derulo i Dash Berlin wystąpią w sylwestrową noc na gigantycznej plenerowej scenie na błoniach Stadionu Narodowego.
O północy w niebo wystrzelą dwie tony materiałów pirotechnicznych. Za organizację wydarzenia odpowiada Stołeczna Estrada, która w ten sposób zamyka bardzo udany sezon i szykuje się do przypadającego w przyszłym roku 60-lecia działalności.

Stołeczny sylwester wystartuje o godz. 21. Wówczas na scenie pojawi się Artur Rojek z zespołem. Będzie okazja posłuchać utworów z jego pierwszej solowej płyty „Składam się z ciągłych powtórzeń”, która była jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń minionego roku w Polsce, świetnie przyjętym przez krytyków i słuchaczy. Potem scena należeć będzie do zespołów Hey i Budka Suflera. Formacja Krzysztofa Cugowskiego ogłosiła, że w 2014 roku kończy swoją działalność. Ostatni występ i pożegnanie z publicznością nastąpi właśnie podczas wielkiego Sylwestra  w stolicy. Tuż przed północą atmosferę podgrzeje Jason Derulo. Amerykański wokalista, autor tekstów, aktor i tancerz ma na koncie 45 milionów sprzedanych na całym świecie płyt i siedem singli, które znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskich list przebojów. Szczyty popularności zdobył utworami „Talk Dirty” i „Trumpets”. Jego klipy na Youtubie obejrzało ponad 1,3 miliarda osób. Najnowszy album to hołd złożony idolom muzyki, Prince’owi, Michaelowi Jacksonowi i Madonnie. Szykuje się pełne tańca i wibrujących brzmień muzyczne widowisko.

O północy nad Warszawą zobaczymy spektakularne show pirotechniczne. Sylwestrowy pokaz nie będzie miał sobie równych w Polsce, połączy efekty laserowe i pirotechniczne. Już w nowym roku scenę obejmie we władanie holenderski DJ Dash Berlin. Charyzmatyczna postać muzyki klubowej potrafi wciągnąć publiczność w ekstatyczną zabawę. Podobnie powinno być w Warszawie.

W trakcie sylwestrowej nocy można będzie wziąć udział w fotograficznej zabawie. Na błoniach Stadionu Narodowego stanie nowy element zimowej iluminacji Warszawy – napis I [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][ ] Warsaw, który zostanie uzupełniony o sylwestrowy świecący zegar. Wszystkie zdjęcia oznaczone hashtagiem #wawasylwester znajdą się w wirtualnej galerii fotografii na stronie www.wawasylwester.pl. Dodatkowo wybrane fotografie będą pokazywane na ekranach w trakcie koncertu. Przygotowano także szereg ułatwień dla niepełnosprawnych. Szczegółowe informacje na temat sylwestra znaleźć można na stronie: www.estrada.com.pl lub dołączając do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/335188330001851/

Sylwester to zwieńczenie pracowitego roku Stołecznej Estrady. Wśród kilkudziesięciu wyprodukowanych w 2014 roku wydarzeń znalazły się m.in. cieszące się niesłabnącą popularnością i prestiżem Koncerty Chopinowskie. Tysiące warszawiaków bawiły się podczas organizowanych tradycyjnie przez Stołeczną Estradę „Wianków nad Wisłą”. Przez całe wakacje na Podzamczu atrakcji dostarczał Multimedialny Park Fontann. Wydarzeniem 2014 roku była dziesiąta, jubileuszowa edycja Festiwalu Skrzyżowanie Kultur.

Jesteśmy jedną z najważniejszych w Warszawie, ale także w Polsce instytucji zajmujących się organizacją wydarzeń kulturalnych – mówi dyrektor Stołecznej Estrady Andrzej Matusiak. – Realizujemy festiwale, koncerty, widowiska, wystawy i ważne wydarzenia rocznicowe. Przybliżamy i popularyzujemy różne obszary sztuki w umiejętny sposób łącząc kulturę i rozrywkę. O naszym bogatym doświadczeniu i znakomitych artystach, którzy z nami współpracowali będziemy przypominać w 2015 roku. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich do świętowania z nami w przyszłym roku 60. urodzin Stołecznej Estrady.

MICHAL_RADWANSKI_SYLWESTER_ESTRADA20140101_ (204)

MICHAL_RADWANSKI_SYLWESTER_ESTRADA20140101_ (236)

MICHAL_RADWANSKI_SYLWESTER_ESTRADA20140102_ (65)

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również