zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Sylwestrowo-noworoczne gadżety. Bo cały świat szaleje w taką noc!

Sylwestrowo-noworoczne gadżety. Bo cały świat szaleje w taką noc!

Chcecie świętować powitanie Nowego Roku na całego? Z odrobiną szaleństwa? Zaopatrzcie się w sylwestrowo-noworoczne gadżety! Czapeczki, gwizdki, sztuczne ognie, fajerwerki (tym akurat jesteśmy zdecydowanie przeciwni) – tak może się bawić każdy. Was stać na więcej – na nikomu do niczego niepotrzebny gadżet, który w dodatku niemało kosztuje. Bo w końcu cały świat szaleje w taką noc, prawda?

Mural „Eksplodujący szampan”

Dekoracja ścienna przedstawiająca „eksplodującą” butelkę szampana. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, łatwa w aplikacji (dołączona instrukcja). Idealna, jeśli już nie do naszego salonu, to na pewno do restauracji i barów. Rozmiary: 3,15 m długości, 2,32 m wysokości. Jeżeli Twoja ściana jest dłuższa, po prostu ustaw obraz centralnie. Jeśli krótsza – możesz obraz wykadrować.

Cena: 180 USD

noworoczne gadżety

Domowy pokaz laserów

Pokaz laserów, który możesz sobie zafundować we wnętrzu własnego domu (albo zabrać na imprezę do przyjaciół). Producent gadżetu, Sega Toys, wykorzystał tutaj taką samą technologię, jak w przypadku domowego planetarium (projektor ma bardzo dużą rozdzielczość wyświetlanego obrazu i rzuca światło dzięki silnemu oświetleniu LED), dodając do tego animacje i efekty dźwiękowe! Po prostu wyłącz oświetlenie w pokoju, włącz pokaz i zacznij wydawać okrzyki zachwytu. Fajne przy tym jest to, że zabawy nie zakłóci Ci deszcz czy śnieg padający za oknem.

Cena: 210 USD

noworoczne gadżety

Szampański karabin maszynowy

Klasyczny Tommy Gun, ulubiona broń amerykańskich gangsterów w wersji imprezowej i całkowicie nieszkodliwej. Ładowana butelką szampana o pojemności 750 ml. Szampański karabin można wykorzystać na 3 sposoby:

  • do serwowania szampana gościom
  • do szampańskiego „prysznica”, podobnie jak czynią to zwycięzcy na podium. Pole rażenia: od ok. 4 do 7 metrów przez 45 sekund
  • jako dekoracja, np. na barze w pubie

Cena: 459 USD

Szabla do otwierania szampana

Hołd dla szabli, którą niegdyś wysoce urodzeni ścinali szyjkę szampana. Bo przecież po co się męczyć wyciąganiem korka? Uchwyt, osłona i masywne ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki idealnemu wyważeniu otwieranie szampana to bułka z masłem. W jaki sposób? Sabrage to sztuka otwierania butelki za pomocą szabli pochodząca z czasów napoleońskich. Należy przyłożyć szablę płazem do butelki i przesunąć ją energicznie w kierunku szyjki, aż dotrze do kołnierza. Pod wpływem uderzenia powinien się on odłamać i pofrunąć w powietrze wraz z korkiem. Uwaga: Szampańska szabla to narzędzie kuchenne, a nie broń. Należy jednak uważać na szkło, które również może poszybować w powietrze, albo zostać na wierzchu butelki (warto odlać pierwsze krople cennego trunku). Niebezpieczna może być także ostra szyjka butelki. Współczesna szabla dostarczana jest w pięknym, drewnianym pudełku.

Cena: 160 USD

Mega planer na 2019 rok

Masz problem z dotrzymaniem noworocznych postanowień? Trudno zapanować Ci nad chaosem panującym w Twoim życiu osobistym i zawodowym? Rozpocznij Nowy Rok z Mega Planerem na 2019 rok. Wszystkie Twoje wielkie i małe cele, codzienne zadania, przypomnienia w jednym miejscu. Znajdziesz tu specjalne strony dla zadań długoterminowych, miesięcznych i codziennych, a także wydarzeń i zadań okazjonalnych. Dzięki obecności list łatwo sprawdzisz, jakie robisz czy zrobiłeś w danym okresie, a kolorowe zakładki pozwolą błyskawicznie trafić w konkretne miejsce. Zmotywują Cię też zapewne ilustracje ze starannie dobranymi cytatami. Format A5, 230 stron, 4 zakładki, kołonotatnik.

Cena: 29 USD

2018-12-31T08:55:25+01:0031 grudnia 2018|Styl|

Może zainteresuje Cię również: