Strona główna » Blog » Sylwester w górach

Sylwester w górach

 

Miejski szyk sylwestrowy ma swój niewątpliwy urok, jednak wielu z nas przyzna, że nic nie równa się kilkudniowemu wyjazdowi w góry, zwieńczonemu szampańską zabawą pośród ośnieżonych szczytów. Taki wypad to nie tylko szansa na znakomitą zabawę w noc poprzedzającą nastanie Nowego Roku, to także nieoceniony zastrzyk mroźnego, orzeźwiającego powietrza podczas długich spacerów po okolicy.

Każdy wyjazd, a szczególnie te wyjątkowo wyczekiwane, poprzedza refleksja, co zabrać ze sobą, by w naszej walizce niczego nie zabrakło, a jednocześnie, by zachować minimum odzieżowej dyscypliny. Sylwester spędzany pośród gór jest dość wymagający – nie możemy skupić się wyłącznie na skompletowaniu olśniewającej stylizacji wieczorowej, musimy pamiętać także o niezbędnych zestawieniach casualowych – ciepłych, miękkich, nie krępujących ruchów. Doskonałą propozycją od Nife są spodnie „marchew” – w modnym kroju szerokim w biodrach i zwężającym się wraz z końcem nogawki oraz asymetrycznym zapięciem. Grubsza tkanina miękko układająca się na ciele zapewni komfort podczas beztroskich zabaw na śniegu i długich wędrówek. Spodnie od Nife zestawiamy z prostym topem z czystej bawełny i narzucamy nań kardigan w norweski motyw – skandynawskie wzory wciąż stanowią numer jeden wśród zimowych propozycji z dzianiny. Pamiętajmy, że najistotniejsze partie naszego ciała: stopy i głowa, powinny być chronione wyjątkowo troskliwie. Futrzana czapa i ocieplane śniegowce spełnią swoją rolę, a także sprawią, że nasz look pozostanie nonszalancki i zgodny z trendami jednocześnie.

Miękkie dzianiny, bawełna i futrzane wykończenia to jednak niejedne zagadnienia modowe, jakie powinny nas pochłonąć przed sylwestrowym wypadem w góry. Wszak gwoździem eskapady są nie tyle pląsy w śnieżnym puchu, ile zabawa do białego rana, w noc wieńczącą rok. Tu Nife ma wiele propozycji, jednak skupmy się na tej najbardziej świetlistej – białej satynowej sukience z kontrastową szarfą wdzięcznie podkreślającą talię. Zestawmy ją ze złotymi i czarnymi dodatkami, nie zapominając o ciepłej etoli – niezobowiązującej i bardzo efektownej.

2018-03-14T10:10:48+00:0027 grudnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: