zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » SWIMWEAR RESERVED SUMMER 2013

SWIMWEAR RESERVED SUMMER 2013

Oprócz klasycznego bikini push-up czy modelu trójkątnego typu halter, klientki Reserved znajdą kostiumy jednoczęściowe. W ofercie znajdują się także formy bandeau, w tym sezonie dodatkowo usztywnione i modelowane. Poza tradycyjnym krojem dostępne są także formy bandeau skręcane lub ściągane. Proste kształty wzbogacone są o drobne detale, takie jak falbanki czy kroszetowe wykończenia.

Kostiumy kąpielowe idealnie pasują do obowiązujących w tym sezonie trendów. Stroje kąpielowe w paski, nawiązujące do tematów marynistycznych dostępne są w klasycznych połączeniach bieli z granatem lub czernią, ale również kolorowych, soczystych zestawieniach kolorów.

Drugą grupę w propozycji projektantów Reserved stanowią super modne w tym sezonie kostiumy w neonowych kolorach. Jednolite stroje dostępne w żywych barwach są alternatywą dla etnicznych motywów, pasków czy kropek.

W ofercie Reserved będzie można znaleźć także kostiumy w bardzo modnym w tym sezonie trendzie animal. Tropikalne motywy pokazane w formie deseni zwierzęcych lub kwiatowych to absolutny MUST HAVE tego lata.

[nggallery id=4585]

[nggallery id=4586]

2013-04-29T14:10:52+01:0030 kwietnia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: