Strona główna » Blog » Święty Mikołaj też czasem musi się w coś zapakować!

Święty Mikołaj też czasem musi się w coś zapakować!

Nowe, Uniwersalne Plecaki Alpine Trail już w Polsce!

Jack Wolfskin Polska oraz sieć sklepów Horyzont mają przyjemność poinformować o wprowadzeniu do swojej jesienno-zimowej oferty nowych, uniwersalnych plecaków Alpine Trail. Ogromna ilość zastosowań oraz funkcjonalności spowodowała, że plecak już znajduje się na półkach sklepów w całej Polsce w tym także w nowym salonie w Zakopanem, którego otwarcie jest przewidziane na 26 listopada.

Cieszymy się, że plecaki Alpine Trail znajdują się także w polskiej ofercie Jack Wolfskin. Nasze doświadczenie podpowiada nam, iż polscy użytkownicy cenią sobie uniwersalność, a także możliwość szerokiego zastosowania kupowanego przez siebie sprzętu – komentuje Marcin Gabryołek – właściciel sieci dystrybucji Jack Wolfskin w Polsce.

Plecaki z serii Alpine Trail należą do nowej linii produktów Jack Wolfskin o niskiej wadze, nowoczesnym kroju i bardzo dobrym komforcie noszenia – plecaków przeznaczonych do jednodniowych wędrówek po górach, a także do przedzierania się przez wielkomiejski gąszcz. Zastosowanie lekkich materiałów i zredukowanie wyposażenia do niezbędnego minimum pozwoliło zmniejszyć wagę plecaka.

System nośmy ACS TIGHT gwarantuje pełną swobodę ruchów. Kanał wentylacyjny wzdłuż kręgosłupa, miękko wyściełane i zapewniające wentylację ramiączka , oraz anatomicznie dopasowany pas biodrowy sprawiają, że plecak nosi się wygodnie nawet przy pełnym obciążeniu. Do plecaków z serii Alpine Trail można przymocować kijki trekkingowe lub czekan, dzięki czemu nadają się do wspinaczki, czy wycieczek na lodowcu.

Kluczowe Cechy Produktu:

– giętki system nośmy ACS TIGHT, który zapewnia doskonałą wentylację
– komora główna plecaka, osobna komora na dole, kieszeń w klapie plecaka, kieszeń wewnętrzna dostosowana do zamieszczenia bukłaka z wodą, kieszeń na dokumenty z karabinkiem na klucze, 2 kieszenie na pasie biodrowym, zewnętrzna kieszeń z siateczki (np. na linę)
– mocowanie do czekana / kijków trekkingowych
– boczne paski, za pomocą których można zmniejszyć objętość plecaka (paski kompresyjne)
– elementy odblaskowe
– zestaw sygnalizacji SOS: gwizdek przy pasku na klatce piersiowej, instrukcje wzywania pomocy w górach na wewnętrznej stronie klapy plecaka
– przygotowany do współpracy z bukłakiem na wodę (otwór na wężyk, mocowanie wężyka na zewnątrz)
– zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni pod dnem plecaka
– materiał główny plecaka: bardzo lekki i odporny na rozdarcia CROSSRIP 100D z nićmi wzmacniającymi, pokrycie WATERLOCK 210D – sprawia, że plecak jest nieprzemakalny
– materiał dna plecaka: bardzo lekki i odporny na rozdarcia CROSSRIP 300D z nićmi wzmacniającymi
– stelaż: gięta stal

2018-03-14T10:17:23+00:0025 listopada 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: