Strona główna » Blog » Świętuj razem z TK Maxx Światowy Dzień Spódnicy!

Świętuj razem z TK Maxx Światowy Dzień Spódnicy!

Już 30 października Światowy Dzień Spódnicy. Z tej okazji TK Maxx przygotował wyjątkowy konkurs dla wielbicielek kobiecego stylu. W dniach 3-17 października podziel się z nami zdjęciem swojej stylizacji z wykorzystaniem spódnicy i wygraj nagrodę głównąkartę o wartości 500 zł na zakupy w sklepach TK Maxx. Świętuj razem z nami Światowy Dzień Spódnicy!

W kropki lub w paski, mini lub maxi – spódnica to prawdziwy atrybut kobiecości. Dla wszystkich wielbicielek zmysłowego stylu TK Maxx ogłasza wyjątkowy konkurs. Wystarczy w dniach od 3 do 17 października zrobić zdjęcie ulubionej stylizacji, w której króluje spódnica i zamieścić je na stronie www.konkurstkmaxx.pl. Spośród nadesłanych propozycji w I etapie konkursu internauci za pomocą głosowania wybiorą 10 najbardziej oryginalnych i ciekawych stylizacji, które przejdą do II etapu.

Teraz wszystko w rękach jury. Spośród 10 finalistek jury konkursowe nagrodzi 5 najlepszych laureatów wyjątkowymi kartami o wartości 500 zł na zakupy w sklepach TK Maxx. Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kart o wartości 100 zł. Zwycięskie stylizacje zostaną zaprezentowane na stronie konkursu 30 października w Światowy Dzień Spódnicy.

Kochasz spódnice i uwielbiasz łączyć je z bluzkami, topami i sweterkami? Nie zwlekaj podziel się z nami swoją stylizacją na stronie www.konkurstkmaxx.pl. Wszystkich, którzy potrzebują inspiracji zapraszamy do sklepów TK Maxx. Znajdą w nich najmodniejsze w tym sezonie spódnice w stylu smart casual oraz high street pochodzące z aktualnych kolekcji światowych projektantów i znanych marek w cenach zawsze do 60 % taniej.*

Więcej informacji ta temat konkursu na stronie www.konkurstkmaxx.pl.

2018-03-14T09:11:34+00:0014 września 2012|Konkursy, Styl|

Może zainteresuje Cię również: