zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Światowy Dzień Serca z gwiazdami

Światowy Dzień Serca z gwiazdami

W najbliższy czwartek 29 września 2011 z inicjatywy World Heart Federation na całym świecie obchodzić będziemy Światowy Dzień Serca. Przy tej okazji, od ośmiu lat, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, zachęca do działań profilaktycznych. Do akcji włączają się gwiazdy ekranu i estrady.

Centralne obchody Światowego Dnia Serca odbyły się w Sopocie, a do promocji profilaktyki chorób serca i układu krążenia, jak co roku przyłączyli się artyści, sportowcy i dziennikarze. Do aktywności fizycznej namawiali ze sceny m.in. Mariola Bojarska-Ferenc, Sylwia Gruchała, Iwona Guzowska, Dariusz Michalczewski i Marcin Łopucki.

Zobaczyć można było pokazy tańca w wykonaniu Roberta Kochanka i Izabeli Janachowskiej oraz uzdolnionych młodych tancerzy z Polskiej Fabryki Tańca Dance Vision TV Gdańsk. Katarzyna Skrzynecka, Olga Bończyk, Dorota Gardias, Joanna Kurowska brali udział w licznych rozmowach na temat zdrowia, zachęcali do regularnych badań, zmiany diety i rzucenia palenia. Imprezę poprowadzili: Agata Młynarska i Tomasz Galiński.

[nggallery id=1946]

[nggallery id=1947]

2011-09-27T15:42:26+01:0027 września 2011|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: