Światowe gwiazdy noszą bransoletki od Anny Wendzikowskiej

Strona główna » Blog » Światowe gwiazdy noszą bransoletki od Anny Wendzikowskiej

Światowe gwiazdy noszą bransoletki od Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska odniosła sukces w projektowaniu bransoletek. Jej firma „Wendy” coraz prężniej się rozwija, a biżuterię od Polki noszą między innymi Jennifer Lawrence, Gwyneth Paltrow oraz wiele polskich gwiazd.


Dziennikarka pierwszą bransoletkę zaprojektowała dla siebie, bo nie mogła znaleźć w sklepach idealnej biżuterii. Zaraz potem zaczęła projektować dla innych.

– Odbiór jest bardzo pozytywny. Gdy jestem gdzieś na wywiadach, to dziennikarki zagraniczne pytają, co to za biżuteria – mówi Anna Wendzikowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Dziennikarka tłumaczy, że propozycja jej firmy jest skierowana dla klientów wymagających, ale i lubiących zaszaleć. Wendzikowska chce rozszerzyć działalność firmy na skalę światową.

– Chciałabym, żeby firma wypłynęła na szersze wody, trochę się więc od niej dystansuję. Coraz więcej jest osób, które od strony designu się tym zajmują. Coraz więcej projektów powstaje za granicą i mam nadzieję, że to będzie coraz większy projektWięc teraz robimy stronę anglojęzyczną i zobaczymy jak to będzie wyglądało na rynku poza Polską – tłumaczy Wendzikowska.

W Polsce, projekty Wendzikowskiej noszą między innymi Agnieszka Cegielska, Kasia Zielińska, Karolina Gorczyca, Weronika Książkiewicz, Ania Popek i Beata Sadowska.

2013-11-18T07:51:03+00:0017 listopada 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: