Strona główna » Blog » Świąteczny butik Lany Nguyen

Świąteczny butik Lany Nguyen

Lana Nguyen na początku listopada otworzyła w Warszawie swój Świąteczny Butik. We wnętrzach odnowionej kamienicy przy Placu Małachowskiego 2, aż do końca grudnia będzie można kupić kolekcje projektantki.

Listopad i grudzień to czas, gdy intensywnie poszukujemy świątecznych prezentów dla naszych najbliższych i rozglądamy się za sylwestrowymi kreacjami. Mimo, że zakupy w Internecie stały się już standardem, w tym wyjątkowym okresie chcemy mieć pewność, że rzeczy, które kupujemy, w 100% spełniają nasze oczekiwania.

Lana Nguyen, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, otworzyła Świąteczny Butik w samym sercu Warszawy. Przez dwa miesiące jej projekty będą dostępne w klimatycznej przestrzeni przy Placu Małachowskiego 2, vis-a-vis Galerii Zachęta.

W Świątecznym Butiku znajdziemy nie tylko ubrania z najnowszej kolekcji projektantki, ale także sample i unikalne perełki, niedostępne w sprzedaży internetowej. Idealnym świątecznym prezentem na pewno okaże się bielizna z kolekcji Lana Lingerie. W butiku dostępne są także modele z wyprzedaży.

„Wiem, że moje klientki cenią sobie zakupy stacjonarne. Lubią przymierzać ubrania, a szczególnie w okresie przedświątecznym, gdy wybierają prezenty, lubią każdą rzecz dokładnie obejrzeć i mieć czas na podjęcie decyzji. W moim Świątecznym Butiku znajdą coś zarówno dla siebie, jak i dla swoich najbliższych. Na wygodnych fotelach mogą napić się kawy lub prosecco, dzięki czemu zakupy stają się wyjątkowym doświadczeniem” – tak o swoim butiku mówi sama projektantka.

Świąteczny Butik czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00 i będzie otwarty aż do 31 grudnia.

2017-11-13T09:44:25+00:0013 listopada 2017|Moda|