Strona główna » Blog » Świąteczny blask z YES

Świąteczny blask z YES

Prezenty, które fascynują i sprawiają radość. W których niewyrażone nawet pragnienia – znajdują swój kształt. Najpiękniejsze podarunki pełne blasku, pełne magii spełnionych pragnień… Marka YES z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowała specjalne zestawy w świątecznych cenach.

Wyjątkowa atmosfera, uroczysta kolacja w rodzinnym gronie to idealny czas na obdarowanie swoich najbliższych serdecznymi życzeniami oraz upominkami, które będą przypominały o tych cudownych chwilach. Jeżeli jeszcze nie udało Ci się wybrać prezentu pod choinkę dla swoich bliskich, koniecznie odwiedź jeden z salonów YES. Oprócz przepięknej biżuterii, która jest idealnym gwiazdkowym prezentem, czekają na Ciebie specjalne świąteczne ceny.

Możesz wybierać spośród zimowych Charmsów YES na skórzanej bransolecie. Jeżeli obdarowywana osoba woli ozdoby na szyję postaw na zawieszki Charms na eleganckim kółku z łańcuszkiem. Hitem prezentowym są świąteczne zestawy z kolekcji Scarlet – efektowna, pełna blasku srebrna biżuteria ozdobiona niezwykle drobnymi cyrkoniami tworzącymi olśniewające powierzchnie pełne światła i magii. Nieco bardziej klasycznym prezentem będzie komplet złotej biżuterii składający się z kolczyków i zawieszki ozdobionych topazami lub połączeniem cyrkonii z ametystami w białym złocie. Oryginalnym prezentem będzie również minimalistyczna biżuteria z linii STUDIO Y.

Tobie i Twoim bliskim pięknych i niezapomnianych chwil życzy YES Biżuteria!

[nggallery id=2224]

2011-12-20T15:40:35+00:0021 grudnia 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: