zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Świąteczne motywy na Twojej ręce

Świąteczne motywy na Twojej ręce

W okresie świątecznym myślimy przede wszystkim o prezentach dla naszych najbliższych. Ale kto powiedział, że nie możemy zrobić sobie samej przyjemności z drobnego upominku? Biżuteria diva przygotowała zestaw nowości w kolekcji Charms, z których możemy skomponować zimowo-świąteczną bransoletkę w swoim własnym stylu.

Magia świąt opanowała już naszą codzienność. Dlaczego więc nie skorzystać z niej i spełnić marzenia? Zostań projektantką i skomponuj idealną dla siebie bransoletkę na zimowo-świąteczny czas. Biżuteria diva wprowadziła bowiem nową kolekcję zawieszek Charms.

„Kolekcja Charms nadal cieszy się dużą popularnością, bo dzięki różnorodnym zawieszkom codziennie możemy mieć na ręce inną bransoletkę. Wprowadziliśmy specjalną kolekcję zimową, w której znajdziemy m.in. motywy świąteczne, jak choinka czy prezenty” – mówi Aneta Szymanowska, Marketing Specialist marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nowości w kolekcji Charms to także typowo zimowe elementy jak gwiazdki z błyszczącymi kryształkami, płatki śniegu czy kolorowe rękawiczki. Ceny zawieszek w kolorze srebra i złota zaczynają się już od 9 zł.

[nggallery id=2207]

2011-12-15T11:12:17+01:0015 grudnia 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: