Świąteczne malowanie bombek z gwiazdami

Strona główna » Blog » Świąteczne malowanie bombek z gwiazdami

Świąteczne malowanie bombek z gwiazdami

Przed świętami wiele gwiazd chętnie uczestniczy w imprezach, w których można zwrócić uwagę na problem dzieci z rodzin ubogich i rozbitych, które cieszą się z każdego prezentu i przyjaznego gestu. Tacy są podopieczni księdza Sławka z Oratorium im. Św. Jana Bosko na warszawskiej Pradze.

Stowarzyszenie pomaga wszystkim potrzebującym dzieciom. U nich mogą pobawić się, odrobić lekcje, ale i zjeść obiad. Organizują kolonie i wycieczki i często finansują je ze swoich środków, żeby dziecko mogło wyjechać po raz pierwszy za miasto. Utrzymują się z darowizn i czasami mają jakieś dofinansowanie z miasta, ze swojej dzielnicy.

Ostatnio gwiazdy pojawiły się tam, aby pomalować  z dziećmi  bombki. Pojawił się też święty Mikołaj, który rozdawał prezenty. W tej roli wystąpił znany ekspert kulinarny Norbert Dąbek, który ufundował ponad dwadzieścia paczek. Pomagały mu finalistki Miss Warszawy jako śnieżynki.

Wśród gwiazd były: Laura Samojłowicz, Justyna Śliwowska, Agnieszka Ludwisiak, Lidia Kopania, Jakub Kucner, Laura Breszka, Paula Tumala oraz nowa Miss Polski, Kamila Świerc oraz Majka Jeżowska, której piosenki z nowej płyty rozbrzmiewały przez cały popołudnie. Było świątecznie.

2017-12-18T12:42:36+00:00 18 grudnia 2017|Gwiazdy|