Świąteczna wyprzedaż marki Krenig - ModaiJa

Świąteczna wyprzedaż marki Krenig

Strona główna » Blog » Świąteczna wyprzedaż marki Krenig

Świąteczna wyprzedaż marki Krenig

Marka galanterii Krenig przygotowała nie lada niespodziankę dla poszukiwaczy grudniowych promocji. Niektóre modele dodatków w sklepie internetowym firmy można kupić nawet o jedną czwartą taniej.

Przełom listopada i grudnia to już tradycyjnie gorący okres wypełniony przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Ważny punkt programu stanowią wtedy zakupy drobnych upominków na przypadające 6 grudnia Mikołajki oraz większych prezentów układanych pod choinką i rozpakowywanych tuż po wieczerzy wigilijnej 24 grudnia.

Nowym, świeckim zwyczajem, jaki przywędrował do Polski z Zachodu, są też wyprzedaże rozpoczynające się zaraz po świętach i trwające do Sylwestra. Stanowią one idealną okazję do zaopatrzenia się w świetnej jakości produkty dostępne po atrakcyjnych cenach.

Firma Krenig, oferująca ekskluzywną galanterię ze skór naturalnych, wprowadziła świąteczno-noworoczną promocję na wybrane produkty z eleganckiej i ponadczasowej linii Classic. Teraz wybrane modele portfeli, etui, wizytowniki oraz kuferki można kupić w firmowym sklepie internetowym www.sklep.krenig.pl o 25 proc. taniej.

[nggallery id=3880]

Czas promocji jest ograniczony. Potrwa ona do końca grudnia 2012 roku.
Modele dostępne w wyprzedaży znajdują się pod linkiem: http://sklep.krenig.pl/pl/promotions/1/phot

2018-03-14T08:46:31+00:00 29 listopada 2012|Modny drobiazg|