Świat się kręci – wideo

Strona główna » Blog » Świat się kręci – wideo

Świat się kręci – wideo

Pod nazwą „Świat się kręci” kryje się tytuł premierowego albumu rapera, gRymasa. To świat pełen emocji, wiary i siły. Przede wszystkim jednak to podróż po obszarach muzycznej świadomości.

Krążek zawiera liczbę 13 utworów, która nie jest tu przypadkowa. Dziewiąta pozycja – „Nie mam czasu” jest utworem promocyjnym albumu. Do tego właśnie utworu powstał również pierwszy klip, zrealizowany przez Sensi&.

Całość porusza tematykę zmian, zdobytych doświadczeń. Na płycie nie brak niebanalnych, przemyślanych tekstów. Brzmienie oscyluje między specjalnie skomponowanymi partiami muzycznymi, a pociętymi samplami. Uzupełnieniem całości są starannie dobrane cuty i skrecze przez Dj’a In-Doora.

Album powstał w zaledwie 3 miesiące. Nad produkcją materiału czuwali doświadczeni i cenieni przez środowisko hip – hopowe producenci, wśród nich m.in. : Dj Eprom, Poszwixxx, Bob Air, Holosonix, Max. Za etap końcowy produkcji odpowiedzialny jest jeden z prekursorów turntablismu w Polsce – Dj Deszczu Strugi/Otrabarwa Studio. O oprawę graficzną zadbał Andrew Tomaszuk, laureat Diamentowej Płyty za udział w projekcie Donatana „Równonoc”.

Album dostępny na www.burdabrand.pl

2018-03-14T07:35:43+00:0027 stycznia 2014|Rozrywka|