Strona główna » Blog » Swap Party w Silesii City Center

Swap Party w Silesii City Center

Pstrokate bluzki, khaki spódnice, na które nie możemy już patrzeć lub marynarskie „wdzianka”, które każda z nas ma w szafie, ale z chęcią odesłałaby je w dalekie morze – to wszystko będzie można wymienić na coś trendy, vintage lub zwyczajnie – modnego, podczas trwającego aż dwa dni SWAPu, jaki organizuje Silesia City Center w Katowicach. Będzie to największa na Śląsku wymiana ciuchów, w której jak szacuje organizator może wziąć udział ponad 1000 kobiet. 16 i 17 lipca szykuje się wielkie wietrzenie szaf.

Gdzie znaleźć sukienkę za 0 zł, do butów z wyprzedaży za 250 zł, które właśnie upolowało się w centrum handlowym? Ten odwieczny dylemat rodem z „Seksu w wielkim mieście” rozwiąże SWAP w Silesia City Center. Przez dwa dni w centrum handlowym będzie można buszować w ciuchach, wymieniać je, przymierzać, przy okazji wzbogacając swoją szafę o kolejne buty, kapelusze, bluzki i spódnice. Jedyne co trzeba zrobić, to przynieść 5 rzeczy ze swojej szafy , które wymieni się na 5 innych.

Wymiana ubrań i dodatków podczas SWAPu jest bezgotówkowa, obowiązuje zasada coś za coś. Ubrania w Silesia City Center będzie można wymieniać na Placu Śląskim, gdzie powstanie SWAPshop. Wcześniej ubrania trzeba zarejestrować i rozwiesić na ustawionych w SWAPshopie wieszakach.

SWAP w Silesia City Center odbędzie się w dniach 16–17 lipca, w godz. od 15.00 do 19.00 na Placu Śląskim. Uczestniczki proszone są o przyniesienie na SWAP po 5 sztuk ubrań, wypranych i wyprasowanych.

foto: photostock / FreeDigitalPhotos.net

2018-03-14T10:53:10+00:0012 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: