zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » „Supermodelka” robi światową karierę!

„Supermodelka” robi światową karierę!

Zuzanna Brończyk, zwyciężczyni programu „Supermodelki” emitowanego w TVP 1 zdobyła drugie miejsce w konkursie Ford Models SUPERMODEL OF THE WORLD w Nowym Jorku, pokonując tym samym ponad 60 tysięcy kandydatek z około 40 krajów!

Dyrektor generalny agencji Ford – Paul Rowland – uznał urodę Polki za niezwykle oryginalną. W wywiadzie zwrócił uwagę na nietypową strukturę twarzy, która zdecydowanie wyróżnia Zuzię z tłumu kandydatek i czyni bezkonkurencyjną. Należy wspomnieć, że to Paul Rowland był osobą, która odkryła Kate Moss.

Konkurs SUPERMODELS OF THE WORLD jest organizowany co roku od 1980 r przez agencję Ford Models. Jej założycielka, Eileen Ford, wprowadziła jako pierwsza na świecie możliwość wypłacania modelkom wynagrodzenia, mimo braku wpłaty ze strony klienta. Agencja była skazana na sukces. Istnieje od 1946 i reprezentowała największe gwiazdy światowych wybiegów. Ford Models była i jest związana z takimi sławami jak: Courtney Cox, Chanel Iman, Elle Macpherson, Caroline Murphy, Bar Refaeli, Stephanie Seymour, Sharon Stone, Twiggy, Alek Wek.

Za nami już ponad 30 odsłon konkursu. Polska edycja dzięki profesjonalizmowi jury, skupieniu się na rzeczywistym celu programu, jakim było wyłonienie niepowtarzalnie pięknej dziewczyny i otworzenie je drzwi do międzynarodowej kariery, wybrała z tysięcy kandydatek Zuzię, która okazała się jedną z najlepszych pretendentek do miana „Supermodelki”. Podczas trwania castingów i samego programu, producenci poświęcili całą swą uwagę kompetencji i profesjonalizmowi swoich działań, nie robiąc przy tym sztucznego szumu medialnego i sensacji w celach promocyjnych. Po prostu – pozycja Zuzi na światowej arenie modelek stanowi najlepsze świadectwo ogromnego sukcesu programu „Supermodelki”!

[nggallery id=612]
2018-03-14T11:55:37+01:0024 stycznia 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: