Strona główna » Blog » Supermodelka i fotografka Helena Christensen w kampanii nowych smartfonów Huawei

Supermodelka i fotografka Helena Christensen w kampanii nowych smartfonów Huawei

Huawei rozpoczął współpracę ze światowej sławy supermodelką i fotografką Heleną Christensen. Na profilu modelki na Instagramie pojawił się już pierwszy post, który zapowiada globalną premierę najnowszego flagowca – Huawei P20.

Helena Christensen znana jest na świecie przede wszystkim jako top modelka. Współpracowała z najlepszymi projektantami i domami mody, takimi jak Chanel, Versace i Hermes. Po rozstaniu z modelingiem, Christensen rozpoczęła nowy rozdział swojej zawodowej kariery jako profesjonalny fotograf.

Współpraca z Heleną Christensen nawiązuje do jednego z najważniejszych atutów nowej serii P, czyli wysokiej jakości obiektywów fotograficznych i profesjonalnych zdjęć, które można wykonać smarftonami Huawei. Od kilku lat Huawei współtworzy flagowe telefony we współpracy z legendarnym producentem sprzętu fotograficznego, firmą Leica.

Post Heleny Christensen można zobaczyć tutaj. Szczegóły współpracy z supermodelką zostaną opublikowane podczas globalnej premiery Huawei P20, która odbędzie się 27 marca w Paryżu.

Bieżace informacje o nowej serii P będzie można znaleźć na profilach Huawei na Twitterze (@HuaweiMobilePL), Instagramie (@huaweimobilepl) i Facebooku (HuaweimobilePL), korzystając z hashtaga #seemooore oraz na stronie consumer.huawei.com/pl/.

 

2018-03-08T05:17:07+00:008 marca 2018|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: