Strona główna » Blog » Sunrise Fashion Festival

Sunrise Fashion Festival

23 lipca w Kołobrzegu rozpocznie się pierwsza edycja „Sunrise Fashion Festival“ – nowego trzydniowego festiwalu mody, podczas którego pojęcie „fashion“, po raz pierwszy, zostanie zaprezentowane w tak wielu aspektach.

Moda dotyczy wszystkiego, nie tylko stroju. Moda to styl życia, czyli te kwestie związane z tym co lubimy jeść, jak się malujemy, czeszemy, czego słuchamy w samochodzie, kwestia zadbanego ciała, tego, co wkładamy na siebie wychodząc wieczorem na imprezę oraz drzemiących w nas pasji. Dlatego też podczas trzech dni festiwalowych zaprezentujemy najciekawsze modowe inspiracje.

Festiwal rozpoczniemy porannymi zajęciami na plaży, podczas których trener fitness, który na co dzień dba o sylwetki gwiazd, a także najpopularniejsi polscy tancerze przygotują̨ specjalny program ćwiczeń oraz warsztaty taneczne, dzięki którym pokażemy wszystkim plażowiczom jak ważny jest ruch, zdrowy tryb życia.
Kolejną atrakcją „Sunrise Fashion Festival“ będzie przygotowane na tę okazję „Miasteczko Wolności Wizerunkowej“ czyli niezwykła strefa stylizacji ulokowana w Regionalnym Centrum Kultury. Odwiedzający będą mogli przejść niecodzienną metamorfozę korzystając z porad stylistów, specjalistów fitness, wizażystów i stylistów fryzur. Dodatkowo każdy uczestnik „Miasteczka“ będzie miał okazję do zakupu wyjątkowej biżuterii oraz zapoznania się z programami szybkiej stylizacji, warsztatów szycia i projektowania oraz wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatora. Podczas festiwalu Maja Sablewska po raz pierwszy wystąpi w roli doradcy do spraw wizerunku i będzie pomagała odkryć piękno w każdym z nas.

Zwieńczeniem każdego dnia festiwalu będą pokazy mody najlepszych polskich projektantów. 23 lipca zobaczymy pokaz kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski, 24 lipca swoją kolekcję zaprezentuje Łukasz Jemioł, festiwal zamknie pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Projektanci zaprezentują swoje jesienne kolekcje oraz, co najważniejsze specjalnie na „Sunrise Fashion Festival“ zaprojektują wyjątkowe stylizacje klubowe.

Sunrise Festival 2012 – OPUS MAGNUM
10. edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie sie między 20 a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło „Opus Magnum“. Na imprezie wystąpią m.in – Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Dash Berlin, Chuckie, Sander van Doorn i inni.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sunrise Festival to aż 10 imprez . Cała machina ruszy 20 lipca. Uruchomi ją wielki koncert na kołobrzeskiej plaży dla ok 30 tys., na którym m.in wystąpią dwie gwiazdy muzyki popularnej – Alexis Jordan i Sophie Ellis-Bextor. Dodatkową atrakcją będzie widowisko pirotechniczne połączone z pokazem laserowym na miejscowym molo.
Drugiego dnia muzyką zacznie tętnić miasteczko festiwalowe utworzone na parkingu i w kołobrzeskim amfiteatrze (niegdyś słynącym z festiwali piosenki żołnierskiej). O godz. 17:00 swe nietuzinkowe możliwości zaprezentują największe sławy sceny klubowej. Następnego dnia, w niedzielę już o godz. 8:00 na miejscowej plaży rozpocznie się kultowe „Sunrise Festival After Party“.

Od 23 do 25 lipca Kołobrzegiem rządzić będą: moda, sztuka i muzyka. W poniedziałek rozpocznie się „Sunrise Fashion Festival“.

Czwartek 26 lipca to gratka dla nieco starszych miłośników muzyki. Tego dnia na scenie w miasteczku festiwalowym wystąpią artyści, których przeboje nuciliśmy w latach 80. i 90. Będą to m.in.: Sandra, Limahl, Ryan Paris i Sabrina. Co najmniej siedzmiogodzinne koncerty odbędą się w miasteczku festiwalowym, a imprezę poprowadzi znany dziennikarz i prezenter muzyczny – Marek Sierocki.

Ostatnie dni Sunrise Festival 2012 ponownie wypełni muzyka klubowa. 28 lipca wystąpi największa gwiazda festiwalu – David Guetta to żywa legenda muzyki klubowej i najwyżej notowany housowy dj w prestiżowym plebiscycie DJ MAG Top 100.

2012-06-19T11:34:01+00:0019 czerwca 2012|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: