Strona główna » Blog » Sukienka na wesele od projektanta za 200 zł? To możliwe!

Sukienka na wesele od projektanta za 200 zł? To możliwe!

Sukienka na wesele od projektanta za 200 zł? To możliwe! Wypożyczalnia sukienek Love The Dress wprowadziła innowacyjną usługę na polskim rynku mody.

Masz przed sobą wesele. Marzysz o zakupie sukienki od projektanta. Jest to jednak kreacja na jedną okazję, więc nie chcesz wydawać na nią fortuny. Wypożycz ją! Sukienki od polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek oferuje Love The Dress.

Love The Dress to internetowa wypożyczalnia sukienek (stacjonarnie wyłącznie w Warszawie). Powstała jako alternatywa dla kupowania drogich kreacji na jedno wyjście. Dotyczy to zwłaszcza sukienek koktajlowych i wieczorowych, szczególnie tych charakterystycznych, w wyrazistych kolorach lub z aplikacjami.

Love The Dress oferuje sukienki od polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek. Za ułamek ceny katalogowej, nawet już od 200 zł, możesz wypożyczyć kreację, o której zawsze marzyłaś. Dostępne marki to m.in. Hevre Leger, Diane von Furstenberg, Bohoboco, La Mania, Tomaotomo. W sezonie wiosna-lato 2018 wypożyczalnia stawia na marki, które nie są jeszcze dostępne w Polsce. Jedną z nich jest Needle&Thread. Ta brytyjska marka słynie z kreacji misternie wyszywanych koralikami i kamieniami. Ale w Love The Dress znajdziemy także sukienki popularnego Self Portrait oraz kreacje polskiej projektantki, Riny Cossack.

Jak działa Love The Dress? Aby wypożyczyć sukienkę, wystarczy wejść na stronę www.lovethedress.pl i spośród dostępnych modeli wybrać odpowiedni dla siebie. Następnie należy określić rozmiar oraz datę dostarczenia kreacji. Czwartego dnia od otrzymania sukienki, wcześniej zamówiony i opłacony przez wypożyczalnię kurier zjawi się po jej odbiór. Jeśli nie jesteś pewna rozmiaru, możesz skorzystać z usługi przymiarki sukienek w domu. W cenie wypożyczenia uwzględnione są pralnia oraz drobne naprawy.

Love The Dress stworzyło też innowacyjne rozwiązanie dla kobiet, które zrewolucjonizuje rynek mody. Otóż mogą one umieszczać w ofercie Love The Dress sukienki od projektantów oraz znanych marek ze swojej szafy i zarabiać na ich wypożyczeniu. Droga sukienka zyska zatem nowe życie!

 

Love the Dress to powstała w 2015 roku wypożyczalnia sukienek od polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek m.in. Self Portrait, Hevre Leger, Needle&Thread, Diane von Furstenberg, Rina Cossack, Bohoboco, La Mania czy Tomaotomo. Dostępne na www.lovethedress.pl lub w warszawskim butiku przy ulicy Kopernika 8/18.

2018-05-23T11:06:19+00:0023 maja 2018|Moda|

Może zainteresuje Cię również: