Strona główna » Blog » Sukces Planety Dziecko

Sukces Planety Dziecko

Pierwszy jarmark produktów Eko i life-stylowych PLANETA DZIECKO odwiedziło ponad 2000 młodych rodziców. Zachwyciła szczególnie różnorodność i oryginalność produktów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty (masaż metodą Szantala, ekologiczne chustowanie, pieluchowanie oraz warsztaty Fundacji MaMa „Biznes Mama nie jest sama”).

Rodzicom podobało się miejsce – 1500 m do wynajęcia, w którym odbywają się głównie imprezy i koncerty i było dla nas miłym zaskoczeniem. Dla niektórych atmosfera jarmarku przypominała „berlińskie klimaty”, gdzie tego typu imprezy, podobnie jak Planeta Dziecko, odbywają się w miejscu nie przeznaczonym dla dzieci, bez „cukierkowej” otoczki, kojarzonych z okresem młodzieńczego buntu.

Już teraz zapraszamy na kolejny jarmark, który odbędzie się 21-22 maja 2011r. w tym samym miejscu, a że czas szczególny przed Dniem Matki i Dniem Dziecka, przewidujemy jeszcze więcej produktów (w tym zabawek), jeszcze więcej warsztatów dla rodziców oraz dzieci oraz jeszcze więcej niespodzianki! Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą, już niebawem PLANETA DZIECKO odbędzie się również we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Promotorką PLANETY DZIECKO jest Paulina Holtz oraz jej książkowa bohaterka Luśka („Luśka na planecie dziecko“).

Więcej na temat projektu w naszym serwisie
O książce Pauliny Holtz

[nggallery id=911]

 

2018-03-14T11:34:44+00:0024 marca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: